--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Respirátor FFP1 3M 8710 (10 ks)

7000034734
4 hodnocení
3M

Respirátor mušlového tvaru s třídou ochrany FFP1, ochranný faktor 4x NPK-P, ochrana proti jemnému prachu, kapalným aerosolům na bázi vody a oleje. Splňuje normu EN 149.

  • 350 Kč 70 Kč –20 %
    231,40 Kč bez DPH 28 Kč / 1 ks
  • (20 balení) Skladem
280 Kč / balení
Kategorie: Ochrana dýchání
Faktor ochrany: FFP1
 

Údaje o výrobku
Klasické respirátory tvaru pohárku – vyzkoušené a testované po dobu více než 40 let
Poskytuje ochranu FFP1 (NPF 4) před nebezpečným prachem a mlhou
Nízká hmotnost, design s dvojitým popruhem, nosní polstrování a nosní svorka pomáhají zajistit pohodlné, na míru přizpůsobené usazení
Má odolnou vnitřní skořepinu odolnou proti zborcení
Navrženo tak, aby dobře fungovalo s produkty 3M ochrany zraku a sluchu
K dispozici ve velkých nebo malých velikostech balení
Vyrobeno ve Velké Británii
Respirátor proti pevným částicím 3M™ řady 8710 je náš klasický respirátor ve tvaru pohárku o nízké hmotnosti, s designem s dvojitým popruhem. Poskytuje ochranu dýchacího ústrojí FFP1, zatímco konvexní tvar, nosní polstrování a nosní svorka vám pomohou pohodlně se přizpůsobit široké škále velikostí obličeje.

Pomocí respirátoru proti pevným částicím 3M™ řady 8710 získejte ochranu před nebezpečným prachem a mlhou. Náš klasický jednorázový respirátor ve tvaru pohárku vyzkoušený a testovaný po dobu více než 40 let poskytuje bezpečnou a pohodlnou ochranu FFP1 (NPF 4) před prachem a mlhou. Trvanlivá vnitřní skořepina odolná proti zborcení, konvexní tvar, nízká hmotnost; dvojitý popruh využívá nosní svorku a měkké nosní polstrování, která pomohou usadit respirátor pohodlně a bezpečně na širokou škálu velikostí obličeje. Navrženy tak, aby dobře fungovaly s produkty 3M na ochranu zraku a s chrániči sluchu. Úplnou certifikaci a technické údaje produktů získáte kliknutím zde: Výběr certifikátů produktů ochrany dýchacího ústrojí (ODKAZ NA URL)

Navrhované použití
Ochrana před nebezpečným prachem a mlhou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: