--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Respirátor Respipro (COVID19) nano

RPW-M/L/S-000
3 hodnocení
NO

AKCE - platí do vyprodání stávajícího skladového množství. RespiPro White je respirátor sloužící k ochraně proti nemoci COVID-19. Antivirový nano respirátor RespiPro White poskytuje díky nanovlákenné membráně ochranu 99,9 % proti virům. Přes membránu neprojdou ani bakterie, smog, prach a pyl. Je extrémně lehký a díky jeho anatomickému tvaru perfektně padne na každý obličej.

  • 101 Kč 39 Kč –38 %
    51,24 Kč bez DPH
  • (77 ks) Skladem
62 Kč / ks
Kategorie: Ochrana dýchání
 

Antivirový nano respirátor RespiPro White

Tento respirátor je vyráběn za účelem ochrany proti nemoci COVID-19. Jak pro tento konkrétní účel vyžadují doporučení Světové zdravotnické organizace, je jmenovitý filtrační koeficient tohoto respirátoru stejný, jako jmenovitý filtrační koeficient FFP2 stanovený EN 149:2001+A1:2009.

Díky svým prvotřídním vlastnostem, jako je jeho váha a prodyšnost, poskytne RespiPro White pocit jistoty a pohodlí každému uživateli při každodenním nošení.

Extrémně lehký respirátor (váha pouze 4 g)
RespiPro White je certifikovaný jako respirátor k ochraně proti COVID-19 (dle EU normy RFU 02.075 ver. 2)
Nanovlákenná membrána zachycuje 99,9 % virů. Přes membránu neprojdou ani bakterie, smog, prach, pyl a dalších patogeny
Ideální volba na každodenní dojíždění MHD, vlakem či autobusem, do práce, na nákup a při návštěvě lékaře
Unikátní anatomický tvar bezchybně padne na každý obličej
Nosní klip zaručuje, že se vzduch nenasává pod masku nežádoucími cestami
Na obličeji masku drží dvojice gumiček (pro lepší přizpůsobení využijte plastovou sponu na sepnutí gumiček za hlavou).

Jak antivirový respirátor RespiPro White funguje?
Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu RESPILON®, která se skládá z extrémně husté sítě vláken. Tyto vlákna brání průchodů i těch nejmenších pevných i kapalných částic. Navíc funguje v obou směrech, takže chrání nejen vás, ale i vaše okolí.

Proti čemu vás RespiPro White ochrání?
- viry
- bakterie
- prach
- plísně
- smog
- pyl
- roztoči

Jak dlouho mohu používat jeden nano respirátor RespiPro White?
Pokud používáte respirátor jako ochranu před prachem, smogem nebo pyly, můžete nosit masku opakovaně. Že nastal čas vyměnit respirátor za nový, poznáte jednoduše. Barva respirátoru se změní, například se zabarví zachyceným pylem dožluta. V případě, že používáte respirátor jako ochranu proti virům a bakteriím, například v době chřipkové epidemie, doporučujeme nasadit vždy nový respirátor po každém sejmutí respirátoru z obličeje.

Důležité upozornění: tento produkt není vhodný pro děti do 2,5 let věku. Pokud používají produkt děti, tak vždy pod dohledem rodičů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: