--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obličejový štít Versaflo M-407 s plnohodnotnou přilbou pro AIR

M-407
2 hodnocení
3M

Lehký, kompaktní a dobře vyvážený obličejový štít M-407 poskytuje integrovanou ochranu před řadou nebezpečí pro zrak, obličej, hlavu a případně i sluch. Vrchní část přilby je plnohodnotná ochrana pro práci vyžadující tento typ ochrany. Má navíc ochrannou látku zakrývající ramena z nehořlavého materiálu.

  • 22 873 Kč 5 718 Kč –25 %
    14 177,69 Kč bez DPH
  • (2 ks) 3 - 7 dní
17 155 Kč / ks
Kategorie: Ochranné pomůcky pro broušení
 

Ochranný štít se vzduchovým kanálem  M-407 Versaflo je možné používat v kombinaci s jednotkou s pohonem vzduchu 3M Adflo a regulátorem přiváděného vzduchu 3M Versaflo V-500, případně s jednotkami Clean Air a dalšími. Široký průzor je ideální pro přehlednost na pracovišti a plnohodnotná přilba předchází úrazu hlavy.

Náhlavní díly 3M Versaflo řady M zajišťují pohodlné proudění vzduchu tam, kde to pracovníci potřebují nejvíce: tedy na hlavu a obličej. Díky proudícímu vzduchu může být horké prostředí snesitelnější, a přitom se zároveň výrazně redukuje proces mlžení průzoru.

Doporučujeme:
a, Ochranné folie (bal. 10 ks) pro ochranu hlavního zorníku. Předejdete tak rychlejší výměně zorníku, který má několikrát vyšší hodnotu.
b, Pokud Vám nevyhovuje nošení vzduchové jednotky za pasem, je možnost koupit držák na jednotky ve stylu batohu.
c, Ke štítu jdou přidělat sluchátka s útlumem od 27dB do 37dB - více na poptání.

Nabízíme:
- servis na všechny typy brusných štítů řady M: čištění, výměna poškozených dílů

Více informací o vzduchových jednotkách:
ADFLO 3M - klikni "SEM"
Clean Air AerGo - klikni "SEM"

- dále možné propojit s jednotkami CA Basic EVO, CA Chemical 2F nebo 3F (neváhejte nás kontaktovat).

Součást dodávky:
- štít s polykarbonátovým zorníkem (na vyžádání možnost dodat s acetátovým)
- integrovaný vzduchový kanál s vývodem na připojení hadice QRS
- hlavový kříž s čelovou páskou
- 1 ks ochranné folie na zorník
- zkompletované, ihned k použití

Prezentace 3M Versaflo


Typy štítů a jejich nastavení


Využití v těžkém průmyslu


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: