--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mušlové chrániče sluchu PELTOR™ pro přilby řady M - 28dB

7000038214
2 hodnocení
3M
  • 1 z 3

Tenký chránič sluchu ideální pro použití v lesnictví, na pilách a v průmyslu s útlumem 28 dB

  • 1 031 Kč 206 Kč –19 %
    681,82 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
825 Kč / ks
Kategorie: Ochrana sluchu
Útlum: 28 dB
Řada : H31
Použití: pro upevnění na náhlavní díl
 

- Mušlové chrániče sluchu byly navrženo pro kompatibilitu s 3M™ přilbami Versaflo™ řady M-100, M-200 a M-300.
- Široké a pohodlné těsnicí kroužky jsou naplněné unikátní kombinací kapaliny a pěny, která přináší optimální utěsnění a vynikající pohodlí i při dlouhodobém používání.
- Otočné body mušlí lze i naklápět pro zajištění pohodlí a účinnosti.
- 3M™ PELTOR™ H31 je komfortní produkt s vynikajícím útlumem, který má nízký kontaktní tlak, je přizpůsoben poloze hlavy, bez vyčnívajících částí. Mušle chrániče sluchu má v horní části výřez pro pohodlnější upevnění 3M™ přilby Versaflo™ řady M-100, M-200 a M-300.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: