--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Novinka

Ochranný štít BIG VISION AIR Böhler

73314
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Nový ochranný štít Böhler Big Vision AIR se vzduchovým kanálem vyniká neomezeným výhledem je ideální pro broušení a práci tam, kde je potřeba kompletní ochrana obličeje.

  • 4 084 Kč 817 Kč –20 %
    2 700 Kč bez DPH
  • (20 ks) 1 - 2 dny
3 267 Kč / ks
Kategorie: Ochranné pomůcky pro broušení
Materiál zorníku: polykarbonát
Zorné pole brusného štítu: 180 x 160 mm
 

- Brusný štít (matně černý)
- Vysoce pevná nylonová skořepina odolná rázům a teplotě
- Komfortní hlavový kříž s potítkem jako u svářečských helem
- Čirý rozměrný průzor 180 x 160 mm pro neomezený výhled
- Nízká hmotnost 370 g

Kompatibilní filtroventilační jednotky BÖHLER Air a GUARDIAN Air.
Kompatibilní pro připojení regulátoru Supplied Air na přívod stlačeného vzduchu z komresoru, nebo rozvodného řádu vzduchu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: