--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla Sentinel A60 ESAB s PAPR jednotkou X1 + přepravní taška v ceně

0700000832
8 hodnocení

SENTINEL A60 - převratná svařovací kukla s vynikajícími užitnými vlastnostmi.

  • 32 750 Kč 8 190 Kč –25 %
    20 297,52 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
24 560 Kč / ks
Kategorie: OCHRANNÉ POMŮCKY
KUKLA SENTINEL ESAB: https://youtu.be/BrsqyRtsy20
svařování se sentinel: https://youtu.be/BTeJEBGCO_Y
Klasifikace: 1/1/1/1
Zorné pole kazety: 118 x 71 mm
Napájení: Solární článek + baterie 2x CR2450
Tmavý stav (?): 5-13 DIN
Počet senzorů: 4 x
 

Svářečská kukla Sentinel A60 Air vychází z vylepšené standardní kukly Sentinel A60a posouvá svařování na vyšší úroveň. Velký panoramatický výhled a perfektní optická čistota odpovídající třídě 1/1/1/1 EN poskytuje ještě širší zorné pole při výhledu na svarovou lázeň bez jakéhokoli zkreslení.
Samostmívací filtr (ADF) v přepracovaném konstrukčním provedení je vybaven novou technologií širokospektrální regulace světla OpTCS™ od společnosti ESAB, která ve spojení s technologií True Colour zajišťuje zlepšený výhled a snižuje únavu očí i při provádění nejnáročnějších pracovních postupů. Nová funkce nastavování ztmavení v přírůstcích po 0,5 vám poskytuje přesnější kontrolu nad výhledem na pracovní oblast.
Skořepina zachovává charakteristický design kukly Sentinel a obsahuje nový štít s rozvodem vzduchu. Plně nastavitelný hlavový kříž Halo™ a vnější tlačítko pro přepínání do režimu broušení dotvářejí nejpohodlnější a nejvšestrannější kuklu, jakou kdy společnost ESAB vyrobila.


Plocha zorného pole ADF: 118 ×71mm a intuitivní vnitřní ovládací prvky ADF, včetně nastavení citlivosti a zpoždění

Rozsah ztmavení DIN 3/5–13, nastavitelný v krocích po 0,5, včetně pojistek nastavení ADF a stupně ztmavení

Technologie ESAB OpTCS True Colour Lens

Integrovaná paměť pro až 9nastavení

Snímače oblouku: 4

Krátká doba spínání, pouze 0,08milisekundy

Vyměnitelná baterie CR2450

LED indikátory vybité baterie, režimu broušení a nastavení pojistky stupně ztmavení

Odvětví:
Vhodné pro všechna odvětví kovodělného průmyslu.

Součást balení:
Kukla ESAB Sentinel A60 s rouškou a vzduchovým kanálem
hadice s ochranou 
filtroventilační jednotka EPR-X1 PAPR ESAB
přepravní taška pro sestavu.Dále vhodné pro připojení s filtroventilačními jednotkami ESAB Aristo Air, Eco Air, AIR 160, AIR 200.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: