--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rukavice 100°C/1000°C

GL124
2 hodnocení
  • 1 z 2

Svářečské rukavice z hovězinové štípenky se hřbetem potaženým hliníkovou fólií, vhodné pro ochranu proti extrémnímu horku.

  • 702 Kč 142 Kč –20 %
    462,81 Kč bez DPH
  • (14 pár) Objednáno
560 Kč / pár
Kategorie: OCHRANNÉ POMŮCKY
Velikost: 10
 

1.3 mm silná hovězinová štípenka, hřbet z kevlaru potaženého hliníkovou fólií, pohyblivý palec, plně lemované švy, kompletně šité kevlarovou nití.

Hliníkové svářečské rukavice, prošité Kevlarem. Odolávají kontaktnímu teplu do 100°C a krátkodobě až 1000°C

Tyto rukavice jsou určeny pro svařování MIG/MAG a obalenou elektrodou.
Velikost 10 - vyznačena potiskem na vnitřní straně rukavice

Použité materiály:
Tato rukavice je zhotovena z hovězí usně.
Podšívka je z bavlněné tkaniny.


V souladu s požadavky normy EN 12477 A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: