--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přenosný svěrák MAGVISE 90°

WK50
1 hodnocení

Lehký a kompaktní přenosný svěrák MagVise pro rychlé upínání pod úhlem 90° v dílně i v terénu. Magnety ve stěnách okamžitě upínají trubky, profily nebo plechy v příslušné poloze pro rychlé a přesné upnutí pod úhlem 90°.

  • 973 Kč 146 Kč –15 %
    683,47 Kč bez DPH
  • 2-3 dny
827 Kč / ks
Kategorie: Příslušenství pro svařování
Pokosové spoje: 25 mm
Délka čelistí: 85 mm
Výška čelistí: 50 mm
T-kapacita: 30 mm
Hmotnost: 0,8 kg
 

Model WK50 má funkci rychloupínacího šroubu (stiskem a podržením tlačítka se bude šroub pohybovat dovnitř i ven pro zajištění rychlého nastavení, kdy po uvolnění tlačítka dojde k upevnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: