--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Respirátor FFP3 8833 3M

7100057145
18 hodnocení
3M
  • 1 z 2

Respirátor proti pevným částicím FFP3 s ventilkem 8833.

  • 187 Kč 57 Kč –30 %
    107,44 Kč bez DPH
  • (11 ks) Skladem
130 Kč / ks
Kategorie: respirátory
 

Údaje o výrobku:

- Poskytuje ochranu FFP3 (NPF 50) před prachem, olejovými mlhami a jinými jemnými částicemi
- Robustní konstrukce v mušlovém provedení
- Ventilek 3M™ Cool Flow™ pomáhá snižovat hromadění tepla i v horkých a vlhkých podmínkách
- Využívá celoobličejové těsnění pro lepší přilnutí a měkkou, polstrovanou lícnici pro dlouhodobé pohodlí
- Unikátní nosní svorka ve tvaru písmene M pro zvláštní možnosti přizpůsobení
- Nízká hmotnost, design s dvojitým popruhem, nosní polstrování a měkký okraj ploché části pomáhají pohodlně přizpůsobit respirátor široké škále velikostí obličeje
- Filtrační médium 3M Advanced Electret (filter) vám pomáhá snadno dýchat

Vyrobeno ve Velké Británii

Měkké vnitřní obličejové těsnění zlepšuje utěsnění obličeje a pocit pohodlí, a má-li se používat déle než jednu směnu, lze jej hygienicky čistit (použijte čisticí prostředek 3M™ 105 Face Seal Cleaner na obličejové těsnění)
Opletené náhlavní pásky ke snadné identifikaci jsou barevně označené: červená pro FFP3.
Respirátor proti pevným částicím 3M™ 8833 je náš robustní, a přesto lehký jednorázový respirátor v mušlovém provedení s pohodlnou nosní svorkou ve tvaru M, měkkým okrajem plochého dílu a ventilkem 3M™ Cool Flow™. Poskytuje ochranu dýchacích cest FFP3 a má celoobličejové těsnění pro lepší přilnutí, s měkkou polstrovanou vnitřní lícnicí, která vám pomůže pracovat po dlouhou dobu bez nepříjemných pocitů.

Pomocí respirátoru proti pevným částicím 3M™ 8833 získejte ochranu FFP3 proti nebezpečnému prachu, vodě a olejové mlze. Náš robustní jednorázový respirátor v mušlovém provedení je vybaven celoobličejovým těsněním pro lepší usazení a měkkou, polstrovanou lícnici pro dlouhodobé pohodlí. Má nízkou hmotnost, design se dvěma náhlavními páskami a nosní svorku ve tvaru písmene M, měkký okraj ploché části (oblast v kontaktu s obličejem) a nosní polstrování – to vše napomáhá přizpůsobit respirátor široké škále obličejů. Ventilek 3M™ Cool Flow™ pomáhá snižovat hromadění tepla i v horkých a vlhkých podmínkách, a filtrační materiál 3M Advanced Electret Media (AEM) usnadní dýchání při delších pracovních směnách. Opletené, barevně označené náhlavní pásky vám pomohou identifikovat nabízenou úroveň ochrany: červená pro FFP3 (NPF 50). Navrženy tak, aby dobře fungovaly s produkty 3M na ochranu zraku a s chrániči sluchu. Úplnou certifikaci a technické údaje produktů získáte kliknutím zde: Výběr certifikátů produktů ochrany dýchacích orgánů (ODKAZ NA URL)

Navrhované použití
Ochrana proti nebezpečnému prachu, vodě a olejové mlze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: