--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Respirátor FFP2 3M 8825+ (10ks)

7100081543
2 hodnocení
3M
  • 1 z 3

3M částicový respirátor 8825+ chrání proti prachu, aerosolu a kovovým výparům byl navržen tak, aby se přizpůsobil každému obličeji.

  • 3 098 Kč 620 Kč –20 %
    2 047,93 Kč bez DPH 247,80 Kč / 1 ks
  • Na dotaz
2 478 Kč / ks
Kategorie: respirátory
Faktor ochrany: FFP2
 

S robustní strukturou a designem je respirátorem splňujícím požadavky pro test FFP (filtrování částic před obličejem). Respirátor splňuje normu EN 149 ´R´, což znamená že může být použit pro více než jednu směnu.

- Navržen tak, aby se individuálně přizpůsobil každému obličeji.
- Vysoce výkonný filtrační materiál přes který se dobře dýchá.
- Flexibilní materiál pomáhá ke zvýšení komfortu a pohodlí uživatele.
- Nastavitelné barevné upínací řemínky se 4-bodovou regulací pomáhají zajistit bezpečnější pocit.
- Snadno se čistí pomocí čistícího ubrousku
- Velice dobře funguje i v horkém a vlhkém prostředí.
- Dle normy EN 149 ´R´může být tato maska použita pro více než jednu směnu.
- 3M SuperFlow ventilek zajišťuje efektivní odchod zahřívání směrem dolu a tak pomáhá minimalizovat mlžení ochranných brýlí.
- Chemická výroba, stavebnictví, zpracování kovů, farmacie, stavba lodí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: