--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Částicový filtr CP-P3R Shigematsu - vyosený pro FS01

40360
5 hodnocení

Částicový filtr P3R pro celoobličejovou masku FS01 Shigematsu. Vyosený konektor umožňuje umístění filtrů mimo zorné pole (pouze CP-P3R). 

  • 181 Kč 36 Kč –19 %
    119,83 Kč bez DPH
  • (18 ks) Skladem
145 Kč / ks
Kategorie: masky STS SHIGEMATSU
 

 

Minimální objednací množství jsou 2 ks a toho násobky. Cena uvedena za 1 ks!

Použití:

Zdraví škodlivé a karcinogenní prachy, mlhy a dýmy na vodním nebo olejovém základě.
P3 - práce při svařování nerezové ocele, s vysoce toxickými kovy, tvrdým dřevem, radioaktivními a biologicky aktivními látkami a olejovými mlhami.

Použití s celoobličejovými maskami: FS01

APLIKACE:
Strojírenství
Stavebnictví
Kamenictví
Zemědělství
Dřevařský průmysl
Slévárny
Výroba léčiv a chemikálií
aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: