--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Akce Novinka Doprava zdarma

KITin 2080 MIG EURO + ZDARMA 1kg trubičkový drát + 1 pár rukavic PROFI

51259
Neohodnoceno

Přenosný jednofázový přenosný invertorový stroj pro svařování metodou MIG/MAG.


 • 17 585,12 Kč bez DPH
 • 1 - 2 dny
21 278 Kč / ks
Kategorie: Svářečky MIG/MAG 230V - jednofázové
Rozsah svařovacího proudu: 20 - 170 A
Zatěžovatel 100%: 120 A
Zatěžovatel 60%: 140 A
Posuv drátu: 2 kladka
Napájení: 1 x 230 V
 

KITin 2080 MIG EURO jsou přenosné jednofázové svařovací stroje pro svařování metodou MIG/MAG. Jsou vhodné pro profesionální i amatérské použití.

Svařovací stroj byl zkonstruován za využití nejmodernějších technologií, je malý, lehký a s velkou účinností. K jeho přenášení slouží plastové madlo. Je také vhodný pro provoz na elektrocentrále, například na staveništích. Stroj umožňuje snadné nastavování svařovacích parametrů.

KITin 2080 MIG EURO jsou vhodné pro svařování plněnou elektrodou (trubičkový drát).

VLASTNOSTI A VYBAVENÍ

 • nízká spotřeba energie a vysoký výkon
 • vynikající svařovací vlastnosti
 • snadné nastavování svařovacích parametrů (svařovací napětí a rychlost posuvu drátu se nastavují současně jedním ovládacím prvkem podle síly svařovaného materiálu; druhým ovládacím prvkem se provádí jemná korekce napětí, která určuje délku oblouku)
 • nízká hmotnost a malé rozměry
 • spolehlivá konstrukce
 • tepelná ochrana
 • vysoké zatěžovatele
 • místo na cívku s drátem 1 - 5 kg
 • možnost použít drát o průměru 0,6 - 0,8 mmPOUŽITÍ
Stroje jsou správnou volbou pro používání ve výrobě, na montážích, kovovýrobě, údržbě nebo pro domácí dílny.

Nabídka:
Vypracujeme Vám speciální nabídku na zdroj s vybavením a dalším příslušenstvím, jako plynovou lahví, svařovacím přídavným materiálem a dalším příslušenstvím za výhodnější podmínky. Příslušenství si můžete kombinovat dle Vašeho uvážení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: