--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Svářečka SPARTUS EasyMIG 215 MIG/TIG/MMA + hořák 3m

EASYMIG215-PAK-15-3
8 hodnocení

SPARTUS® EasyMIG 215 je moderní invertorový poloautomatický svařovací stroj zkonstruovaný na bázi IGBT tranzistorů.

  • 13 962 Kč 772 Kč –5 %
    10 900,83 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
13 190 Kč / ks
Kategorie: Svářečky MIG/MAG 230V - jednofázové
 

SPARTUS® EasyMIG 215 je moderní invertorový poloautomatický svařovací stroj zkonstruovaný na bázi IGBT tranzistorů. Má svařovací funkce:

MIG / MAG stíněné inertními a aktivními plyny,
Obalená elektroda MMA ,
TIG Lift se škrtacím zapalováním
Snadná změna polarity FLUX umožňuje svařování pomocí trubičkového drátu bez plynu.
Maximální svařovací proud pro metody MIG / MAG / TIG je 200 A a 180 A pro metodu MMA . Zařízení je napájeno 230V.

SPARTUS® EasyMIG 215 je vybaven synergickým systémem pro svařování MIG / MAG s ocelovými dráty o průměru 0,6 / 0,8 / 1,0 mm a hliníkem 1,0 mm s možností ruční korekce parametrů.

Moderní LCD displej umožňuje snadno a rychle nastavit svařovací napětí a spravovat funkce zařízení.

Při nastavování parametrů displej navrhne tvar svaru a graficky zobrazí doporučenou tloušťku materiálu pro vybraný proud.

Stabilní výstupní parametry zaručují vysoce kvalitní svary.

Příklady použití: lehký průmysl, renovace v terénu, dílenské práce, automobilový průmysl, svařování tlumičem.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Napájecí napětí: ~ 1 × 230 V ± 10% 50/60 Hz
MIG svařovací proud: 50 - 200A
Pracovní cyklus MIG: 60%
Pracovní výstupní napětí: 16,5 - 24V
Rychlost posuvu drátu: 2 - 12,5 m / min
Cívka drátu: ? 5 kg / Ř200 mm
Průměr drátu: 0,6, 0,8, 1,0 mm
Další funkce: regulace indukčnosti MIG, cívka, test drátu, změna polarity
Svařovací proud: TIG 10 - 200A
MMA svařovací proud: 10 - 180A
Spotřeba proudu MIG: 32A / TIG 26A / MMA 33A
Účiník: (cos?) 0,76
Účinnost: ?85%
Třída izolace: H.
Stupeň krytí: IP21S
Hmotnost: 12 kg
Rozměry: 490 x 230 x 330 mm

ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI
IP definuje stupeň odolnosti zařízení proti vniknutí pevných a vodních nečistot. IP21 znamená, že zařízení je přizpůsobeno pro práci v uzavřených místnostech.

TECHNOLOGIE IGBT
Moderní technologie založená na bipolárních tranzistorech s izolovanou bránou. Kombinuje snadné ovládání tranzistorů s efektem pole s vysokým průrazným napětím a spínací rychlostí bipolárních tranzistorů. Použití technologie IGBT významně rozšiřuje spolehlivý provoz svařovacího zařízení.

OCHRANA PŘED PŘEHŘÁTÍM
IGBT modul je chráněn proti přehřátí ochranným systémem, který vypíná svařovací obvod stroje. Po několika minutách se svařovací stroj ochladí na teplotu, která umožňuje jeho opětovné automatické zapnutí.

PRACOVNÍ CYKLUS
Pracovní cyklus je založen na období 10 minut. 60% pracovní cyklus znamená, že po 6 minutách provozu je nutná 4minutová přestávka. Pracovní cyklus 100% znamená, že zařízení může pracovat nepřetržitě bez přerušení.

MMA
Metoda kryté elektrody sestávající z kovového jádra pokrytého pláštěm. Zařízení umožňuje svařování se všemi typy elektrod, např. Bazickými, celulózovými, rutilovými nebo kyselými.

ARC FORCE
Zvětšení nebo zmenšení délky svařovacího oblouku v závislosti na vzdálenosti elektrody od svařovaného materiálu. Umožňuje vám upravit dynamiku svařovacího oblouku. Zkrácení délky oblouku je doprovázeno zvýšením svařovacího proudu, který oblouk stabilizuje.

VRD
Funkce VRD snižuje napětí ve stavu bez zátěže. Správné napětí se obnoví až těsně před zapálením oblouku. Tím se minimalizuje riziko úrazu elektrickým proudem, ale v některých případech může být obtížné zapálení oblouku.

HORKÝ START
Funkce je zabránit lepení elektrody na materiál a je velkým pomocníkem při zasažení oblouku. Funguje, když je zapálen oblouk, což způsobí, že svařovací proud se dočasně zvýší nad hodnotu nastavenou svářečem.

SYNERGIE
Svařování metodou MIG / MAG pomocí synergického nastavení. Zařízení vybírá parametry svařování v závislosti na zvoleném typu a tloušťce materiálu. Tyto parametry může uživatel změnit, aby přizpůsobil nastavení svým vlastním potřebám. Pro synergické svařování bylo připraveno mnoho programů, včetně pájecího svařovacího programu.

2 KLADKOVÝ PODAVAČ
Profesionální podavač vyrobený z tlakově litého hliníku, má výkonný motor, který umožňuje stabilní podávání drátu bez rušení. Je vybaven 2 hnacími válečky.

PLYNULÝ POSUV
Hladkou regulaci rychlosti posuvu drátu podporuje další potenciometr, který umožňuje nastavit rychlost pro různé průměry drátu.

EUROCONNECTOR
Standardní připojení pro svařovací hořáky, které umožňuje připojení různých typů hořáků (např. Připraveno pro svařování hliníku výměnou teflonové vložky a kontaktní špičky).

REGULACE INDUKCE
Umožňuje optimalizaci charakteristik oblouku v závislosti na tloušťce svařovaného prvku, jakož i způsobu a podmínkách svařování. Tato funkce je užitečná při MIG / MAG svařování tenkých prvků, které zabraňují jejich vyhoření a pájení pozinkovaných prvků.

2T / 4T
2T - Stisknutí spouštěcího tlačítka pistole způsobí předběžný tok plynu, poté zasáhne oblouk a zahájí svařování. Po uvolnění tlačítka oblouk zhasne a plyn vytéká ven.

4T - Stisknutí a uvolnění tlačítka svařovací pistole způsobí předběžné proudění plynu, poté zasáhne oblouk a zahájí svařování. Po opětovném stisknutí a uvolnění tlačítka bude oblouk zhasnut a plyn vytéká ven.

Reverzní polarita - SVAŘOVÁNÍ BEZ PLYNU
Vzhledem k proměnlivé polaritě je možné svařovat drátem s tavidlem bez ochranného plynu. Drát je naplněn tavidlem, které během svařování vytváří ochranné plyny.

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ, JASNÝ OVLÁDACÍ PANEL
Snadno použitelný ovládací panel umožňuje přesné a plynulé nastavení parametrů. Digitální displej zobrazuje aktuální proud během svařování. Poloautomatický svařovací stroj má nabídku, která usnadňuje ovládání a umožňuje zvolit typ svařovaného materiálu.

SVAŘOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH SLITIN
Svařování hliníku není jednoduchá činnost, vyžaduje od svářeče zkušenosti, znalosti a určité postupy, které usnadní provádění svarů na hliníkových prvcích.

V závislosti na potřebách by měly být provedeny vhodné korekce napětí a indukčnosti, aby se dosáhlo požadovaného účinku.

ZKOUŠKA DRÁTU
Stisknutím tlačítka podávání drátu se spustí motor podávání drátu bez spuštění toku ochranného plynu. Spustí se také zdroj energie, ale nedodává svařovací proud.

CHLAZENÍ
Zařízení má systém výkonný ventilátor, který výrazně zvyšuje jeho účinnost.

SVAŘOVÁNÍ TIG LIFT
Zařízení SPARTUS® EasyMIG 215 umožňuje svařování TIG (v argonovém štítu) po připojení dalšího svařovacího hořáku TIG s plynovým ventilem v rukojeti k invertorovému svařovacímu stroji. Oblouk se zapálí třením elektrody o svařovaný materiál.

SVAŘOVÁNÍ HOŘÁKEM SPOOLGUN
Svářečka poskytuje možnost svařování pomocí hořáku s vestavěným podavačem drátu. Cívka svařovacího drátud100 je umístěna v rukojeti hořáku. Použití hořáku Spoolgun umožňuje svařování dvěma různými dráty bez nutnosti výměny svářečky.

Spartus MIG 215


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: