--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kukla Speedglas SL

701120
4 hodnocení
3M

Samostmívací svářečská kukla Speedglas SL váží pouhých 360 gramů (vč. kazety). Je o 25 % lehčí než jakýkoliv jiný model Speedglas.

  • 12 972 Kč 2 602 Kč –20 %
    8 570,25 Kč bez DPH
  • Na dotaz
10 370 Kč / ks
Kategorie: Svářečské kukly
Zorné pole kazety: 93 x 42 mm
Výdrž baterie: 1500 hodin
Solární článek: NE
Možnost bezpečnostní přilby (?): ano
Klasifikace (?): 1/1/1/2
Tmavý stav (?): DIN 8-12
Automatické zapnutí: ano
Doba přepnutí (světlo-tma): 0,1 ms (+23°C)
Záruka: 2 roky
 

Vhodná do úzkých prostorů. Pět nastavitelných stupňů zatmění 8-12 a světlý odstín 3. Čtyři nastavení citlivostí. Systém "chyť a pracuj" je pohybový senzor, který automaticky zapne kazetu, jakmile se zvedne kukla. Je vhodná pro většinu procesů obloukového svařování - MIG/MAG, elektrodou (MMA), TIG a pro plazmové svařování.

Veškeré náhradní díly a přestavby pro tuto kuklu, které nemáme v našem e-shopu  Vám rádi nabídneme na základě Vaší poptávky, případně poradíme telefonicky. Rozpad dílů ke kukle najdete v obrázcích u této položky nebo v katalogu Speedglas.

Kříž ke kukle najdete pod číslem 705015
Vnitřní folii najdete pod číslem 428000

Ke stažení:
"Leták informační"
"Technický list"
"Technický list pro kombinaci s přilbou" - tuto variantu nabízíme na základě poptávky
"Návod k použití"

Výměna předního skla


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: