Kukla OPTREL Panoramaxx CLT se přípravou na filtroventilaci - černá
Kód: 4441.780Související produkty
Detailní popis produktu
Světově proslulá technologie Crystal Lens Technology 2.0 (CLT) je nyní také dostupná ve verzi Panoramaxx CLT
Inženýři firmy Optrel opět posunuli hranice toho co je možné na novou úroveň. Každý, kdo někdy svařoval s technologií CLT, bude sotva schopen uvěřit svým očím. Vnímání barev ve světlém stavu se velmi blíží pohledu přes čiré okenní sklo a ve tmavém stavu získáte detailní a vysoce kontrastní pohled na svařovací lázeň v jasnosti, která před tím nikdy nebyla.
Jedinečné řešení umístění svařovací kazety blíže k očím zvětšuje zorné pole až 6x oproti běžným svařovacím kuklám. Panoramatický výhled v kombinaci s úrovní tmavosti DIN 2 v nezatmaveném stavu a technologií filtru reálných barev otevírá svářeči novou dimenzi vidění.
Panoramaxx má patentovanou funkci Autopilot, která je založena na jedinečné koncepci světelných senzorů, které měří jas svařovacího oblouku a tím automaticky nastaví správnou úroveň ochrany. Tuto funkci lze vypnout a používat standardní manuální režim.
Svařovací kukla je vybavena výkonným solárním článkem a dobíjecím akumulátorem technologie Li-Polymer s provozní dobou na jedno nabití až 1.000 hodin. Nabíjení z 0 do 100% za ca 2 hodiny micro USB kabelem (součást dodávky).
Samostmívací kukla Panoramaxx kombinuje všechny tyto výhody a je to v současné době nejpokročilejší svařovací kuklou na světovém trhu.
Všechny inovace v jednom produktu:
• až 6 krát větší zorné pole než standardní přilby
• jedinečná světlost v nezatmaveném stavu DIN 2.0
• plně automatické nastavení úrovně ochrany technologií ShadeTronic®
• plynule nastavitelné rozjasnění displeje technologií FadeTronic®
• kazeta reálných barev True-color
• 5 senzorů pro ještě lepší reakci kazety a detekci ve všech směrech při 180°
• nová energetická koncepce s akumulátorem Li-pol
Kdy se používá svářecí kukla Optrel Panoramaxx CLT?
- svařování obalenou elektrodou MMA,
- svařování MIG/MAG,
- svařování plněnou elektrodou (FCAW),
- svařování TIG,
- svařování plazmovým obloukem,
- plazmové řezání,
- svařování plynem,
- broušení.
Technická data:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | s přípravou na odsávání (filtrační jednotka není součástí balení) |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Pole viditelnosti: | 2,3 až 6,3 krát větší než standardní 100 × 50 mm ADF |
| Počet senzorů: | 5 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.0 |
| Tmavost: | 4–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | UV/IR max. ochrana v celém rozsahu ochranných stupnů |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,09 ms při 20 °C; 0,07 ms při 55 °C |
| Doba zatmavení: | 0,1 - 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájení: | solární články + Lithium-polymerová baterie |
| Životnost baterie: | 300 až 500 nabíjecích cyklů |
| Hmotnost: | 600 g |
| Použití: | profesionál |
Svářecí kukla je připravena k připojení k filtroventilaci e3000/X pro ochranu dýchacích cest svářeče před kouřem, aerosoly a prachem na nejvyšší úrovni (e3000/X není součástí balení!).
Záruka 2 + 1 rok (nevztahuje se na baterii) po registraci na webu výrobce ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SVAŘOVÁNÍ |
|---|---|
| EAN: | 7640127619612 |
Panoramaxx IsoFit
Panoramaxx řada
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
