--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Akce Novinka Doprava zdarma

Kukla Speedglas G5-03 VC

631830
1 hodnocení
3M

Nová generace kukel G5-03, která nahrazuje stávající řadu 9100. Nové technologie a optika pro bezpečné svařování.

  • 22 703 Kč 7 944 Kč –34 %
    12 197,52 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
14 759 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Zorné pole kazety: 73 x 109 mm
Zorné pole brusného štítu: 170 x 104 mm
Přirozené barvy (?): ANO
Počet senzorů: 4
Možnost Bluetooth: ANO
Paměťový režim: Ano, pomocí aplikace pro mobilní zařízení
Životnost baterie kazety: 1500 hodin
Tmavý stav: 8-14 DIN
Světlý stav kazety: 3 DIN
UV/IČ ochrana: Stupeň ztmavení 14 (trvale)
Automatické zapnutí kazety: ANO
 

Svářečská přilba 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro využívá technologii nové generace, která pomáhá zajistit dynamickou ochranu při svařování. Tato přilba je intuitivně navržena pro výzvy, kterým čelí při práci, a obsahuje funkci haptického poklepání pro aktivaci režimu broušení nebo řezání. Využíváme svářečské technologie budoucnosti již dnes - vybavte svářečskou přilbu 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro různým příslušenstvím, jako je úkolové světlo, kryt krku a kryt hlavy, a nakonfigurujte si přilbu podle svých specifických potřeb.Svářečská přilba 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro využívá technologii nové generace, která pomáhá zajistit dynamickou ochranu při svařování. Tato přilba je intuitivně navržena pro výzvy, kterým čelí při práci, a obsahuje funkci haptického poklepání pro aktivaci režimu broušení nebo řezání. Využíváme svářečské technologie budoucnosti již dnes - vybavte svářečskou přilbu 3M™ Speedglas™ G5-03 Pro různým příslušenstvím, jako je úkolové světlo, kryt krku a kryt hlavy, a nakonfigurujte si přilbu podle svých specifických potřeb.

Svářečská přilba 3M™ Speedglas™, G5-03 Pro je speciálně navržena pro všestranné svářeče. Přilba umožňuje přepínat mezi svařováním a broušením díky naší nové funkci Tap. Díky vysoce přizpůsobitelným nastavením, včetně větší kontroly nad tím, jak vidíte svařovací louži a jak si nastavíte přilbu pro dodatečnou ochranu proti záření, jiskrám a rozstřiku, vám G5-03 Pro umožňuje převzít kontrolu nad svou ochranou. Je vybavena technologií 3M™ Speedglas™ Natural Color Technology, technologií proměnlivých barev (u modelu G5-01/03VC) a režimem svařování v chomáčku (u modelu G5-01/03TW). Nové volitelné úkolové světlo vám také umožní vidět více z obrobku. volitelný systém adaptérů na přilbu umožňuje také připojení pevné čepice pro svářeče vyžadující ochranu hlavy.


Plynulejší přechod mezi tmavým a světlým stavem
Kazety G5 jsou také navrženy pro minimalizaci námahy očí při přepínání z tmavého do světlého stavu pomocí meziodstínu (5 nebo 7 v závislosti na modelu kazety).

Kazeta 3M Speedglas™ G5-03VC - Jaký barevný odstín je nejlepší pro vás?

Pro zajištění ještě lepší viditelnosti a kontroly vašeho svaru nyní uvádíme technologii nastavitelných barev 3M™ Speedglas™: můžete si vybrat přirozený (A), studený (B) nebo teplý (C) odstín svého ztmaveného stavu. Zjistěte si, který barevný odstín poskytuje nejlepší pozorovací kontrast pro vaše svary a nejvyšší pohodlí pro vaše oči.

Snadno přístupné a použitelné ovládací prvky: všechny nastavitelné funkce jsou umístěny na kukle a nastavení je možno provádět při
nasazené kukle a v rukavicích.

Osvětlení (volitelné příslušenství)
Na kuklu montovatelná pracovní svítilna poskytuje hodiny výkonného osvětlení a je napájena z baterie Adflo, čímž svářečům umožňuje vstupovat do špatně osvětlených prostorů a pracovat v nich. Osvětlete své pracoviště.
• Pracovní svítilna speciálně navržena pro sváření
• Lehká – napájena baterií Adflo
• Umístěna pro široké osvětlení obrobku
• Navržena pro rovnoměrné rozložení světla při normální svářecí vzdálenosti
• S nastavitelnou intenzitou osvětlení

Hlavový kříž přizpůsobitelný vašim preferencím
1, Nová konstrukce náhlavního kříže - zlepšené, samoseřizující komfortní klapky podél vašeho čela. Je také vybavena rotačním dorazem,
navrženým pro zjednodušení nasazování kukly.
2, Možnosti nastavení - nastavte vzdálenost a úhel od svých očí k čirému průhledu a svářečské kazetě.

3, Extra velká zadní opěra - dodávaná s volitelnou, extra velkou, zadní měkkou podložkou pro zvýšené pohodlí.

Vysoce konfigurovatelné možnosti zakrytí
Se svářečskou kuklou, která poskytuje nejen správnou úroveň ochrany, ale také zvyšuje pohodlí uživatelů v náročných
prostředích, přichází řada možností nastavení, takže uživatel může optimalizovat kuklu pro své individuální potřeby a preference.

3M™ Connected Equipment App
• Stáhněte si aplikaci (3M Connected Aquipment) a bezpečně spárujte váš chytrý telefon s vaší svářečskou kazetou G5-01.
• Naprogramujte si ve svém chytrém telefonu až deset paměťových režimů (nastavení pro stupně ztmavení, citlivost, prodlevu atd.).
• Snadno zaznamenejte do aplikace deník údržby své svářečské kukly.
• Zobrazte si okamžitě statistiky: kdy byla vaše samozatmívací kazeta poprvé aktivována, provozní hodiny, hodiny v temném stavu, hodiny ve světlém stavu a počet zapínacích/ vypínacích cyklů.
• Mějte okamžitý přístup k návodům k použití a k seznamu dílů.

Součást balení:

- kukla s křížem a kazetou G5-03VC
(připraveno ihned k použití bez potřeby dokupovat další díly)


Kazeta vyrobena ve Švédsku. Záruka 2 roky.G5-01


Speedgals G5-01


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: