RTW kukla OPTREL Panoramaxx 2.5 se Swiss Air filtroventilační jednotkou - černá
Kód: 4600.030Související produkty
Detailní popis produktu
Se svářečskou kuklou OPTREL Panoramaxx 2.5 a Swiss Air filtroventilační jednotkou vstupujete do nové éry ochrany a pohodlí při svařování! Tato špičková kukla kombinuje pokročilé technologie s elegantním designem, což ji činí ideální volbou pro profesionální svářeče i nadšence, kteří hledají maximální ochranu a komfort. 🌟
Kukla Panoramaxx 2.5 umožňuje nastavit stupeň ochrany pomocí manuálního režimu (Manual mode) v rozmezí DIN 7–12, nebo automatického režimu (Autopilot), kdy se podle jasu svařovacího oblouku automaticky nastaví stupeň zatmavení mezi DIN 5 až 12.
Kukla Panoramaxx zajistí perfektní pohled na svár a pracovní oblast
Svářecí kukly Panoramaxx poskytují perfektní pohled na svár díky třem klíčovým prvkům:
1. Panoramatické zorné pole kukly Panoramaxx 2.5 je 6x větší než mají standardní svářecí přilby, přičemž si kukla zachovává nízkou hmotnost. Toho je docíleno výřezem v oblasti nosu, který umožnil přiblížit svařovací filtr blíže k obličeji a tím se rozšířilo zorné pole svářeče. Díky zřetelnému oddělení od oblasti úst už na displej nedýcháte a zabráníte tak poškození antireflexního skla.
2. True Color pohled, tedy realistického vnímání barev je dosaženo pomocí speciálního UV-/IR filtru, který zaručuje perfektní pohled na svár.
3. 5bodová detekce oblouku = 5 senzorů (čtyři v rozích a jeden nahoře na středu) pro dokonalé zapnutí a vypnutí filtru i v nejtěžších světelných podmínkách a stísněných polohách. Samozřejmě můžete také trvale nastavit potřebnou úroveň tmavosti ShadeTronic® během svařování.
Svářecí kukla Panoramaxx 2.5 je šetrná k přírodě
Ekologický koncept nabíjení Optrel re-charge zajišťuje, aby měly svářecí kukly Panoramaxx vždy dost energie. Pomocí nejnovější solární technologie se zabudovaná lithium-polymerová baterie nabíjí buď světlem ze svařovacího oblouku nebo okolním světlem. Baterii lze nabít i přímo pomocí libovolné USB nabíječky přes micro-USB rozhraní. Únavná a neekologická výměna baterií už není třeba. Odpadá tak výměna baterií, čímž chráníte životní prostředí.
Kdy se používá svářecí kukla Optrel Panoramaxx 2.5?
- svařování obalenou elektrodou MMA,
- svařování MIG/MAG,
- svařování plněnou elektrodou (FCAW),
- svařování TIG,
- svařování plazmovým obloukem,
- plazmové řezání,
- svařování plynem,
- broušení,
- narovnávání.
Svářecí přilba Panoramaxx 2.5 není vhodná pro svařování laserem.
Technická data:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Pole viditelnosti: | dle nastavení hlavového kříže je 2,3 až 6,3násobek standardního pole kazety o rozměrech 100 × 50 mm |
| Počet senzorů: | 5 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.5 |
| Tmavost: | 5–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | UV/IR max. ochrana v celém rozsahu ochranných stupnů |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,09 ms při 20 °C; 0,07 ms při 55 °C |
| Doba zatmavení: | 0,1 - 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájení: | solární články + Lithium-polymerová baterie |
| Hmotnost: | 575 g |
| Použití: | profesionál |
Filtrační jednotka Swiss Air Optrel
Revoluční filtrační jednotka Optrel Swiss Air spolehlivě odfiltruje 99,8 % všech škodlivých částic, aerosolů, par, dýmů a virů. Chrání vaše dýchací cesty na nejvyšší úrovni TH3.
- částicový filtr TH3 = filtrace 99,8 % škodlivin,
- plynule nastavitelný průtok vzduchu 100–130 l/min,
- 14hodinová výdrž baterie,
- automatická kompenzace nadmořské výšky a teploty,
- podpora dýchání.
Pro jaké aplikace je Optrel Swiss Air vhodná?
- zpracování kovů – broušení, svařování, plazmové řezání, přípravné práce,
- práce s dřevem,
- automobilový průmysl,
- stavební průmysl,
- chemický průmysl,
- chladírenský průmysl,
- potravinářský průmysl,
- laboratoře, farmacie,
- zdravotnictví, péče o zdraví atd.
Jaké normy splňuje Optrel Swiss Air?
EN 12941
Evropa: TH3
Austrálie: P3
AS/NZS 1716
EAC TP TC 019/2011
Oznámený subjekt (zkušebna): CE 1024.
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Odsávání: | Swiss Air |
| Průtok: | 100–130 l/min |
| Hlučnost: | max. 70 dBA |
| Výdrž baterie: | 14 hodin |
| Rozměry jednotky: | 250 × 170 × 50 mm |
| Hmotnost jednotky: | 550 g |
Záruka 2 + 1 rok (nevztahuje se na baterii) po registraci na webu výrobce ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SVAŘOVÁNÍ |
|---|---|
| EAN: | 7640127616833 |
Panoramaxx IsoFit
Panoramaxx řada
Swiss Air jednotka
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
