--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Akce Tip Doprava zdarma

URANOS 1500 DP vč. kabelů - sada + 5-letá záruka + kufr a vybavení ZDARMA

74.05.018
5 hodnocení
  • 1 z 2

Nová generace pokročilého invertorového zdroje disponuje vysoce kapacitním dynamickým řízením oblouku s vynikajícím svařovacím výkonem. Nejlehčí a nejmenší na trhu - pouze 2,6 kg.

  • 31 302 Kč 12 548 Kč –40 %
    15 499,17 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
18 754 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Váha: 2,6 kg
Záruka: 5 let
Napájecí napětí 50/60 HZ: 1 x 230 V
Rozsah proudu: 5 - 150 A
Rozměry (D x Š x V): 260x120x190mm
Výkon: 6,6kVA/4,6kW
Zatěžovatel 40%: 30% 150A/60% 125A/100% 110A
Napětí naprázdno: 85V
 

Obsahuje:
- Svařovací zdroj URANOS 1500 DC
- držák elektrod + zemnící kabel
- svařovací štít

- drátěný kartáč s oklepávacím kladívkem
- balíček 20 ks elektrod
- prodlužovací popruh
+ KUFR na uložení zdroje a příslušenstvíSvařovací metoda:
- MMA (elektrody)
- TIG DC Lift start

Technické detaily
· Nová generace pokročilého invertorového zdroje disponuje vysoce kapacitním dynamickým řízením oblouku s vynikajícím svařovacím výkonem
· Konstruováno pro náročné montážní podmínky - dlouhá životnost
· Redukované rozměry a kompaktní provedení
· Plastové části jsou odolné proti nárazům, otěru a vysoké teplotě
· Tunelové vedení chladícího vzduchu a ochrana plošného spoje proti prachu
· Řízená ventilace
· Vynikající výkon s dlouhými napájecími nebo prodlužovacími kabely
· Funkce kontroly oblouku (hot start, arc force, antisticking)
· Omezení startovacího proudu při zapálení oblouku v metodě TIG
· Proudové zásuvky 25 mm²
· Plně digitální a uživatelsky přívětivý ovládací panel
· Digitální zobrazení svařovacích parametrů
· Automatické ukládání posledního nastavení při vypnutí
· Synergické režimy pro všechny druhy elektrod nabízejí optimalizaci svařování obalenou elektrodou

Mimořádně kompaktní svařovací zdroje a inovativním designem, jednoduše použitelné, praktické a ihned připravené k použití; představují ideální řešení nejen pro svařovací profesionály, ale také pro začátečníky a kutily, kteří chtějí mimořádně snadno kvalitně svařovat.
Technologie s použitím měniče řídí proud dokonale lineárním způsobem a umožňuje tak získat mimořádně stabilní a přesný svařovací oblouk, kvalitní svary a celkové zlepšení výkonnosti generátoru. To inovativní technologie umožnila použití rozměrově malých komponent. Výsledkem jsou velmi kompaktní zdroje z hlediska rozměrů i hmotnosti a současně nabízející funkce Hot-Start, Arc-Force a Anti-Sticking.

Funkce:
Hot-Start automaticky navýší proud v okamžiku spuštění procesu, umožní okamžité odtavení elektrody a hladké zahájení fáze svařování.
Arc-Force aktivuje automatické navýšení proudu, které zabraňuje ulpívání elektrody k obrobku s oslepujícím efektem, jejímu přehřívání a současně chrání držák elektrod.
Anti-Sticking funkce je automaticky aktivována přibližně 1/2 sec. po Arc-Force. Výrazným omezením výkonu zdroje umožní oddělení elektrody.

POKROČILÁ ŘEŠENÍ
kompletní sada - Praktická a robustní sada v kufru pro uložení, ochranu a snadný transport všeho, co je třeba pro okamžitou připravenost ke svařování: svařovací zdroj, kabel s držákem elektrod, zemní kabel, oklepávátko -kartáč, svařovací štít, prodloužení ramenního popruhu a sada elektrod.

APLIKACE
Lehké ocelové konstrukce, středně těžké ocelové konstrukce, práce na stavbách, práce na stavbě lodí, výroba výrobních zařízení, strojních zařízení..., výroba zařízení pro petrochemický průmysl, běžná i speciální údržba, montáž na místě určení, řemeslné zpracování, karoserie, stavebnictví, instalatéři, zámečníci, strojní dílny.

Materiály:
- Ocel
- Nerez oceli
- Litina

-----------------------------------------------------------------------------------

Firma Böhler Welding, která je průkopníkem v oblasti spotřebních materiálů pro svařování, nabízí na celém světě výhradní řadu výrobků pro svařování spojů. Více než 2 000 výrobků je nepřetržitě přizpůsobováno aktuálním specifikacím průmyslu a požadavkům zákazníků; tyto výrobky jsou certifikovány uznávanými institucemi, a tedy schváleny pro nejobtížnější aplikace v oblasti svařování. Vzhledem k tomu, že se jedná o spolehlivého partnera pro zákazníky, motto „lasting connections“ představuje filozofii značky z hlediska svarů i osobních vztahů.

 

 

Prezentace


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: