--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Akce Tip Doprava zdarma

URANOS 1500 + kufr + kabely + balíček elektrod ZDARMA + 5-letá záruka

74.05.016 SET
3 hodnocení

Modely URANOS 1500 svařují dokonale a mimořádně jednoduše s použitím bazických a rutilových elektrod, rutilových elektrod s vysokou účinností, rutilových elektrod s vysokým průnikem, litinových, hliníkových a nerezových elektrod. 


  • 16 347,11 Kč bez DPH
  • (2 ks) 2-3 dny
19 780 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Váha: 2,6 kg
Záruka: až 5 let
Rozměr: 260 x 120 x 190 mm
Rozsah proudu: 5 - 150 A
Zatěžovatel 30% (?): 150 A
Zatěžovatel 40% (?): 125 A
Zatěžovatel 60% (?): 110 A
Napájení: 1 x 230 V
 

Obsahuje:
- Svařovací zdroj URANOS 1500
- držák elektrod + zemnící kabel
- drátěný kartáč s hrotem
- ruční ochranný štít
- popruh
- balíček 20 ks elektrod 
- kufr

Výhody:
- Nejlehčí na trhu - pouze 2,6 kg
- vynikající na prodlužovací kabel až 200m
- odolná konstrukce
- HOT START / ANTI STICKING / ARC FORCE
- odolná konstrukce
- až 5 letá záruka (po registraci)

Svařovací metoda:
- MMA (elektrody)
- TIG DC Lift start

Technické vlastnosti:
- Svařovací zdroj nové generace pokročilé invertorové technologie s vysokorychlostním dynamickým řízením oblouku a vynikajícím svařovacím výkonem
- Konstrukce pro těžké provozní podmínky - dlouhá životnost
- Redukované rozměry a kompaktní provedení
- plastové části jsou odolné vůči otřesům a otěruvzdorné
- vedení průtoku vzduchu a impregnované PCB desky k ochraně proti zanesení prachem
- Plynule řízená ventilace
- Vynikající výkon také na dlouhých napájecích kabelech
- Ideální pro svařování s více typy populárních elektrod
- Nastavitelné ovládací funkce oblouku (Hot start, Arc force, Antistick)
- Omezení elektromagnetického vyzařování při LIFT start zapálení oblouku
- Proudová zásuvka (panel) 25mm²

Mimořádně kompaktní svařovací zdroje a inovativním designem, jednoduše použitelné, praktické a ihned připravené k použití; představují ideální řešení nejen pro svařovací profesionály, ale také pro začátečníky a kutily, kteří chtějí mimořádně snadno kvalitně svařovat.
Technologie s použitím měniče řídí proud dokonale lineárním způsobem a umožňuje tak získat mimořádně stabilní a přesný svařovací oblouk, kvalitní svary a celkové zlepšení výkonnosti generátoru. To inovativní technologie umožnila použití rozměrově malých komponent. Výsledkem jsou velmi kompaktní zdroje z hlediska rozměrů i hmotnosti a současně nabízející funkce Hot-Start, Arc-Force a Anti-Sticking.

Funkce:
Hot-Start automaticky navýší proud v okamžiku spuštění procesu, umožní okamžité odtavení elektrody a hladké zahájení fáze svařování.
Arc-Force aktivuje automatické navýšení proudu, které zabraňuje ulpívání elektrody k obrobku s oslepujícím efektem, jejímu přehřívání a současně chrání držák elektrod.
Anti-Sticking funkce je automaticky aktivována přibližně 1/2 sec. po Arc-Force. Výrazným omezením výkonu zdroje umožní oddělení elektrody.

POKROČILÁ ŘEŠENÍ
kompletní sada - Praktická a robustní sada v kufru pro uložení, ochranu a snadný transport všeho, co je třeba pro okamžitou připravenost ke svařování: svařovací zdroj, kabel s držákem elektrod, zemní kabel, oklepávátko -kartáč, svařovací štít, prodloužení ramenního popruhu a sada elektrod.

APLIKACE
Lehké ocelové konstrukce, středně těžké ocelové konstrukce, práce na stavbách, práce na stavbě lodí, výroba výrobních zařízení, strojních zařízení..., výroba zařízení pro petrochemický průmysl, běžná i speciální údržba, montáž na místě určení, řemeslné zpracování, karoserie, stavebnictví, instalatéři, zámečníci, strojní dílny.

-----------------------------------------------------------------------------------

Firma Böhler Welding, která je průkopníkem v oblasti spotřebních materiálů pro svařování, nabízí na celém světě výhradní řadu výrobků pro svařování spojů. Více než 2 000 výrobků je nepřetržitě přizpůsobováno aktuálním specifikacím průmyslu a požadavkům zákazníků; tyto výrobky jsou certifikovány uznávanými institucemi, a tedy schváleny pro nejobtížnější aplikace v oblasti svařování. Vzhledem k tomu, že se jedná o spolehlivého partnera pro zákazníky, motto „lasting connections“ představuje filozofii značky z hlediska svarů i osobních vztahů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: