--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Akce Doprava zdarma

URANOS 2000 SMC kombinovaný zdroj + MIG/MAG hořák + zemní kabel + 5 let záruka

55.05.019
5 hodnocení

URANOS SMC je ideální generátor pro jednoduché, spolehlivé a moderní svařování drátem. Je mimořádně vhodný pro nepřetržité výrobní procesy, které jsou charakteristické pro průmysl lehkých kovových konstrukcí, práce na stavbách, práce v karosárnách a obecně pro práce ve strojních dílnách.


  • 42 478,51 Kč bez DPH
  • 2-3 dny
51 399 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Záruka: 5 let
 

INTEGROVANÁ JEDNOTKA PODAVAČE DRÁTU
Podávání svařovacího drátu je integrováno do svářečky a je realizováno jednotkou podavače drátu s dvoukladkovou mechanikou a cívkou o průměru 200 mm.

INFORMACE V BARVĚ
Generátor URANOS 2000 SMC je vybaven 3,5” barevným displejem iPanel s vysokým rozlišením, který dále usnadňuje čtení a přináší uživateli více užitečných informací. Funkční tlačítka, přiřazená k pohodlnému otočnému ovladači, umožňují nastavit všechny hlavní parametry a aktivovat funkce a programy díky intuitivní dynamické grafice.

SNADNO POUŽITELNÝ
Po vstupu do nabídky MIG / MAG jediným nastavovacím prvkem je URANOS 2000 SMC připraven svařovat. Je možné dokončit pracovní nastavení přidáním dalších funkcí jednoduchým stisknutím volby, jako je například svařovací napětí a dynamika.

K dispozici je soubor 19 synergických programů pro jednoduché a intuitivní volbu svařovacího procesu. Stačí vstoupit do nabídky SYN, zvolit požadovaný materiál a průměr drátu a synergické svařování bude ihned zahájeno.

POKROČILÁ ŘEŠENÍ
Zdroje URANOS SMC jsou vybavené technologií green@wave® s řízením účiníku zajišťující extrémně vysokou účinnost zařízení a nízký příkon
z napájecí soustavy. Mohou být také připojeny do síťového systému Weld@Net pro vícenásobné efektivní řízení a správu svařovacích procesů.

VLASTNOSTI A PARAMETRY
Wire Ready
Prostřednictvím této speciální funkce lze dosáhnout programovaného odhoření drátu (drát se nikdy nepřilepí) a dokonalé přípravy drátu pro následující zapálení.
Crater Filler
Umožňuje nastavit hodnotu rychlosti drátu během zakončovací fáze svařování.
Programy
Umožňuje uložení a řízení 8 uživatelsky přizpůsobených programů.

Firma Böhler Welding, která je průkopníkem v oblasti spotřebních materiálů pro svařování, nabízí na celém světě výhradní řadu výrobků pro svařování spojů. Více než 2 000 výrobků je nepřetržitě přizpůsobováno aktuálním specifikacím průmyslu a požadavkům zákazníků; tyto výrobky jsou certifikovány uznávanými institucemi, a tedy schváleny pro nejobtížnější aplikace v oblasti svařování. Vzhledem k tomu, že se jedná o spolehlivého partnera pro zákazníky, motto „lasting connections“ představuje filozofii značky z hlediska svarů i osobních vztahů.

GENERÁTORY PRO SVAŘOVÁNÍ MIG/MAG, TIG, DC-LIFT A MMA
Invertorové svařovací zdroje určené pro uspokojení všech aplikačních potřeb. Široká nabídka funkcí a pokročilá technická řešení dělají z těchto zdrojů extrémně platnou volbu pro všechny aplikace náročné na spolehlivost, nejvyšší kvalitu a vysokou produktivitu.
Zdroje řady SMC mohou provádět svařování metodou MIG /MAG (GMAW), TIG DC Lift (GTAW) a obalenou elektrodou (MMA-SMAW).

Tento stroj je možné představit a vyzkoušet u Vás na provozovně. Napište si o předvedení aplikačním technikem zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: