--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

URANOS 2700 SMC CLASSIC vzduchem chlazený + hořák MIG/MAG 4m + 4 kladka + 5 let záruka

55.05.020_V
1 hodnocení

URANOS SMC je ideální generátor pro jednoduché, spolehlivé a moderní svařování drátem. Je mimořádně vhodný pro nepřetržité výrobní procesy, které jsou charakteristické pro průmysl lehkých kovových konstrukcí, práce na stavbách, práce v karosárnách a obecně pro práce ve strojních dílnách.


  • 82 115,70 Kč bez DPH
  • 2-3 dny
99 360 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Záruka: 5 let
 

INTEGROVANÁ JEDNOTKA PODAVAČE DRÁTU
Podávání svařovacího drátu je integrováno do svářečky a je realizováno jednotkou podavače drátu s pohonem prostřednictvím dvou válečků (v rámci volitelného příslušenství prostřednictvím čtyř válečků).

URANOS SMC CLASSIC
Jednoduchost a snadné užití jsou základními rysy svařovacích zdrojů řady URANOS SMC CLASSIC. Dva pohodlné otočné ovladače umožňují nastavit rychlost posuvu drátu a svařovací napětí, které jsou zobrazeny na snadno čitelném displeji. Ovládací panel umožňuje jednoduchým stisknutím aktivovat funkce měkkého startu (Soft-start) a dohoření drátu (Burn back). Ovládací panely generátorů URANOS SMC jsou dále vybaveny inovativní funkcí , která umožňuje upravit svařovací oblouk více či méně agresivní v souladu s daným materiálem a použitým stylem svařování.

POKROČILÁ ŘEŠENÍ
Zdroje URANOS SMC jsou vybavené technologií green@wave® s řízením účiníku zajišťující extrémně vysokou účinnost zařízení a nízký příkon
z napájecí soustavy. Mohou být také připojeny do síťového systému Weld@Net pro vícenásobné efektivní řízení a správu svařovacích procesů.

VLASTNOSTI A PARAMETRY
Smart Start
Toto inovativní řízení fáze spouštění zaručuje vždy bezpečné zapálení a omezení rozstřiku při svařování.
Burn Back
Funkce dohoření zajistí bezpečné zhasnutí oblouku bez rizika přilepení.
Wire Ready
Prostřednictvím této speciální funkce lze dosáhnout programovaného odhoření drátu (drát se nikdy nepřilepí) a dokonalé přípravy drátu pro následující zapálení.

Součást dodávky:
- URANOS 2700 SMC CLASSIC MIG/MAG konfigurace
- 4m hořák MB 36 KD chlazený vzduchem
- 4 kladka
- zemní kabel 4m (35mm2)
- (sestava jde nakonfigurovat dle Vašeho přání - poptejte)
- (součástí není vozík, poptejte)


Firma Böhler Welding, která je průkopníkem v oblasti spotřebních materiálů pro svařování, nabízí na celém světě výhradní řadu výrobků pro svařování spojů. Více než 2 000 výrobků je nepřetržitě přizpůsobováno aktuálním specifikacím průmyslu a požadavkům zákazníků; tyto výrobky jsou certifikovány uznávanými institucemi, a tedy schváleny pro nejobtížnější aplikace v oblasti svařování. Vzhledem k tomu, že se jedná o spolehlivého partnera pro zákazníky, motto „lasting connections“ představuje filozofii značky z hlediska svarů i osobních vztahů.

GENERÁTORY PRO SVAŘOVÁNÍ MIG/MAG, TIG, DC-LIFT A MMA
Invertorové svařovací zdroje určené pro uspokojení všech aplikačních potřeb. Široká nabídka funkcí a pokročilá technická řešení dělají z těchto zdrojů extrémně platnou volbu pro všechny aplikace náročné na spolehlivost, nejvyšší kvalitu a vysokou produktivitu.
Zdroje řady SMC mohou provádět svařování metodou MIG /MAG (GMAW), TIG DC Lift (GTAW) a obalenou elektrodou (MMA-SMAW).

Tento stroj je možné představit a vyzkoušet u Vás na provozovně. Napište si o předvedení aplikačním technikem zdarma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: