--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lamelový kotouč 150 P40 SLTT Heavy Duty keramický na ocelovém talíři

A27201500400050
Neohodnoceno

Keramický lamelový kotouč s ocelovým nosičem v rovném provedení s upínacím otvorem 22,2 mm. Pro broušení všech druhů ocelí, litin a slitin nikových či titanových.

  • 2 930 Kč 300 Kč –10 %
    2 173,55 Kč bez DPH 263 Kč / 1 ks
  • Na dotaz
2 630 Kč / balení
Kategorie: Brusivo
Zrno: keramické
Vhodné pro broušení: nerez, ocel, litina, titan
Balení: 10 ks
 

Množstevní slevy na vyžádání. 
Cena uvedena za balení 10 ks.

SLTT – pro největší úběr třísek - řada kotoučů IQ
Zažijte jeho výkonnost oproti brousícím kotoučům nebo
běžným lamelovým talířům.
Patentovaný tvar lamel a jejich uspořádání (více brousících zrn v záběru).

Heavy Duty - keramický
• nově vyvinutý pro nejnáročnější broušení
• obzvláště vhodný na hrany zušlechtěné oceli, okuje, povlaky a svary
• bez obsahu železa, síry a chlóru

Vlastnosti:
- neobyčejný úběrový výkon
- obrovská životnost
- pevný ocelový nosič
- tichý a méně vibrací

Ideální použití:
- opracovaní svarových spojů
- odhrotování a odrezování
- začišťování a vyhlazování

Všeobecně:
Nabízíme Vám brusné lamelové kotouče pro prakticky jakýkoli případ použití. Tyto nástroje se vyrábí s různými nosnými materiály (např. sklolaminát, ocel, hliník nebo také na bázi obnovitelných surovin), tak, aby se vyhovělo každému přání zákazníka. Rozsah dodávaných zrnitostí zahrnuje použití od hrubého broušení (od zrna 36) až do dokončovacích prací (zrno 240).

Ergonomie:
Při používání kotoučů s brusnými lamelami dosáhnete ve srovnání s kotouči pro hrubování broušením výrazných ergonomických výhod. Vnímaná hluková zátěž při broušení se sníží o polovinu a výrazně lze snížit i vibrace. Kromě toho se nástroje zpravidla používají snadněji a vyžadují menší přítlak. Díky těmto výhodám vytvářejí pozitivní pracovní klima, pracují bez únavy a chrání zdraví. Brousicí lamelové talíře jsou dodávány v průměru 100 mm (s vrtáním 16 mm) a v průměrech 115, 125, 150 a 178 mm (vrtání 22,23 mm) pro použití v praxi na nejběžnějších úhlových bruskách. Podle uplatnění můžete volit mezi plochým a šikmým provedením.

Příklady použití:
• odjehlování
• čištění
• odrezování
• vyhlazování
• opracovaní svarových spojů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: