--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brusno-řezný kotouč 125 x 4.2 mm CUBITRON II - keramický

7100017402
2 hodnocení

Nejagresivnější úběr materiálu brusným kotoučem na trhu. Bez námahy dosahujete těch nejlepších výsledků. Rychlejší úběr a výdrž díky patentovanému přesně tvarovanému keramickému zrnu.

  • 292 Kč 73 Kč –25 %
    180,99 Kč bez DPH
  • (58 ks) 2-3 dny
219 Kč / ks
Kategorie: Brusné kotouče
 

Brusné kotouče 3M Cubitron II revolučně mění proces broušení. Rychle ubírají materiál a vydrží déle než konvenční brusné kotouče.

S technologií přesně tvarovaného keramického zrna dosahujete těchto výhod: 
- rychlejší úběr materiálu
- zůstávají déle ostré
- vyžadují menší tlak
- pomáhají snížit únavu obsluhy
- zvyšují produktivitu

Maximální otáčky za minutu: 12 250 ot./min. 

Brusno-řezný kotouč se sílou kotouče 4,2 mm se používá například na vybrušování kořenů svarů, nebo dělení materiálů a obrušování hran.
Brusný kotouč se sílou 7 mm je využíván pro klasické hrubování a srážení hran.  

Tyto univerzální kotouče jsou navržené pro použití jako brusné kotouče se sníženým středem i jako řezací kotouče — díky čemuž jsou ideální pro řezání, broušení, drážkování a další práce. Po 10 minutách používání mají přibližně dvojnásobný výkon než náš nejbližší konkurent a odstraní téměř 2× více materiálu.

BRUSNÝ KOTOUČ 3M CUBITRON II - VIDEO


ZRNO 3M CUBITRON II - VIDEO


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: