--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Novinka Tip Doprava zdarma

Speed Air jednotka KOWAX + sada náhradních filtrů ZDARMA

KWXSAJH
13 hodnocení

Filtračně ventilační jednotka KOWAX Speed Air kombinovaná s kuklou KOWAX KWXSA820 nabízí excelentní ochranu proti zplodinám vznikajícím při svařování, broušení apod. Umožňuje svářeči nastavit proudění vzduchu 170 l/min. nebo 210 l/min. v závislosti na prostředí a druhu aplikace.
Filtračně ventilační jednotka KOWAX Speed Air je vybavena unikátní funkcí VibraAlarm, jenž upozorní vibracemi obsluhu na nutnost výměny filtru nebo dobití akumulátoru.


  • 12 000 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
14 520 Kč / ks
Kategorie: Filtoventilační jednotky
Průtok (?): 170 nebo 210 l/min
Typ akumulátoru: Li-ion
Filtr částicový: ANO
Filtr plynový: NE
Filtr pachový: NE
Filtr ozonový: NE
Doba nabíjení akumulátoru: 3 hodiny
 

Náhradní díly najdete kliknutím "SEM"

Varování na nutnost výměny filtru: VibraAlarm® + vizuální + zvukové.
Varování na nutnost dobití akumulátoru: VibraAlarm® + vizuální + zvukové.
Filtračně ventilační jednotka KOWAX® Speed Air je vhodná pro všechny svařovací aplikace v nejnáročnějších pracovních podmínkách.
Patentovaný tvar jednotky je navržen pro malé prostory.

Máte li zájem dozvědět se o škodlivinách při svařování a broušení čtěte klikem "ZDE".

Na vyžádání sleva až 20 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: