--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla Sentinel A60 ESAB se vzduchovým kanálem

0700600861
10 hodnocení
  • 1 z 3

SENTINEL A60 AIR se vzduchovým kanálem kompletní pro okamžité použití po připojení k filtroventilační jednotce EPR-X1 (není součástí).

  • 16 563 Kč 4 143 Kč –25 %
    10 264,46 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
12 420 Kč / ks
Kategorie: Kukly se vzduchovým kanálem
KUKLA SENTINEL ESAB: https://youtu.be/BrsqyRtsy20
svařování se sentinel: https://youtu.be/BTeJEBGCO_Y
Klasifikace: 1/1/1/1
Zorné pole kazety: 118 x 71 mm
Napájení (?): Solární článek + baterie 2x CR2450
Tmavý stav (?): 5-13 DIN
Počet senzorů: 4 x
Světlý stav kazety: 3 DIN
Reálné zobrazení barev: ANO
Váha: 0,86 kg
 

Svářečská kukla Sentinel A60 Air vychází z vylepšené standardní kukly Sentinel A60a posouvá svařování na vyšší úroveň. Velký panoramatický výhled a perfektní optická čistota odpovídající třídě 1/1/1/1 EN poskytuje ještě širší zorné pole při výhledu na svarovou lázeň bez jakéhokoli zkreslení.
Samostmívací filtr (ADF) v přepracovaném konstrukčním provedení je vybaven novou technologií širokospektrální regulace světla OpTCS™od společnosti ESAB, která ve spojení s technologií True Colour zajišťuje zlepšený výhled a snižuje únavu očí i při provádění nejnáročnějších pracovních postupů. Nová funkce nastavování ztmavení v přírůstcích po 0,5 vám poskytuje přesnější kontrolu nad výhledem na pracovní oblast.
Skořepina zachovává charakteristický design kukly Sentinel a obsahuje nový štít s rozvodem vzduchu. Plně nastavitelný hlavový kříž Halo™ a vnější tlačítko pro přepínání do režimu broušení dotvářejí nejpohodlnější a nejvšestrannější kuklu, jakou kdy společnost ESAB vyrobila.

 Plocha zorného pole ADF: 118 ×71mm a intuitivní vnitřní ovládací prvky ADF, včetně nastavení citlivosti a zpoždění
 Rozsah ztmavení DIN 3/5–13, nastavitelný v krocích po 0,5, včetně pojistek nastavení ADF a stupně ztmavení
 Technologie ESAB OpTCS True Colour Lens
 Integrovaná paměť pro až 9nastavení
 Snímače oblouku: 4
 Krátká doba spínání, pouze 0,08milisekundy
 Vyměnitelná baterie CR2450
 LED indikátory vybité baterie, režimu broušení a nastavení pojistky stupně ztmavení

Promo video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: