--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla Sentinel A50 ESAB se vzduchovým kanálem

0700000801
10 hodnocení
  • 1 z 2

SENTINEL A50 - převratná svařovací kukla s vynikajícími užitnými vlastnostmi.

  • 14 119 Kč 3 530 Kč –25 %
    8 751,24 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
10 589 Kč / ks
Kategorie: Kukly se vzduchovým kanálem
KUKLA SENTINEL ESAB: https://youtu.be/BrsqyRtsy20
svařování se sentinel: https://youtu.be/BTeJEBGCO_Y
Klasifikace: 1/1/1/2
Zorné pole kazety: 100 x 60 mm
Napájení (?): Solární článek + baterie 2x CR2450
Tmavý stav: 5-8/9-13 DIN
Počet senzorů: 4 x
 

Pokud svařujete dlouhá léta, přesně víte, co u svařovací kukly potřebujete: zásadní je komfort, velká skla a samostmívací kazetu nejmodernější technologie. Pro každou speciální úlohu je zapotřebí speciální vybavení, abyste mohli svůj úkol splnit. A pokud jde o výběr svařovací kukly - SENTINEL nosí ti nejlepší.

Převratná konstrukce pláště. Nylon s vysokou odolností proti nárazu
Hlavový kříž Halo. Ergonomicky řešený, pětibodový hlavový kříž s neomezenými možnostmi nastavení zajišťuje maximální komfort a rovnováhu. Nízkoprofilový ústřední bod zajišťuje maximální volný prostor pro hlavu, když je kukla ve svislé poloze.

Průzor 100 x 60mm 1/1/1/2 – 5-13 ADF
Externě aktivovatelné tlačítko broušení (Grind). Režim broušení při nastavení stupně citlivosti 3 „Shade 3 Grind“
Barevný dotykový ovládací panel.

Odvětví:
Vhodné pro všechna odvětví kovodělného průmyslu.

Součást balení:
Kukla ESAB Sentinel A50 s rouškou a vzduchovým kanálemVhodné pro připojení s filtroventilačními jednotkami ESAB (PAPR Air, Aristo Air, Eco Air, AIR 160, AIR 200).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: