Lamelový kotouč 150 IQ+ keramický - varianty
Kód: KWXLK150ZC40PSouvisející produkty
260 Kč
130 Kč
/ ks
107,44 Kč
bez DPH
260 Kč
130 Kč
/ ks
107,44 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Množstevní slevy na vyžádání.
Lamelový kotouč KOWAX® IQ+
Maximální brusný výkon a životnost, nyní existují tyto dvě vlastnosti společně v nové řadě lamelových kotoučů KOWAX® IQ+
- KOWAX® IQ+ inteligentní lamelový kotouč nové generace pro NEREZ a OCEL
- KERAMIKA – speciální zrno, nejvyšší výkon, rychlost a životnost!
- Zrno 40, 60, 80
- Méně hluku a prachu, vysoká stabilita.
- Rychlé a efektivní broušení, úspory energie
- Aby všechny kotouče KOWAX® fungovaly na maximální výkon je třeba dodržet správné dimenzování brusky: výkon brusky (W) = průměr kotouče (mm) x 10
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lamelové kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 0796554472300 |
| Druh zrna: | Keramika |
| Použití: | Ocel, Nerez |
| Průměr kotouče: | 150 |
| Průměr středové díry kotouče: | 22,2 |
| Zrnitost: | 40 |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Průměr středové díry kotouče: | 22,2 mm |
| Použití: | Ocel, Nerez |
| Zrnitost: | 40 |
| Druh zrna: | Keramika |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lamelové kotouče |
|---|---|
| Zrno: | keramické |
| Vhodné pro broušení: | nerezu a ocelí |
| Balení: | 10 ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
