--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Mobilní odsavač FILTERBOX 12M s jedním 3m ramenem ORIGINAL

12660563
1 hodnocení

Mobilní odsavač FILTERBOX 12M s jedním 3m ramenem ORIGINAL a manuálním čištěním pro středně těžké aplikace odsávání prachu a dýmů.

  • 165 930 Kč 8 300 Kč –5 %
    130 272,73 Kč bez DPH
  • 14 dní
157 630 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Průtok: 1200 m3/hod.
Účinnost filtrace: 99 %
Hlučnost: <74 dB
Hmotnost: 112 kg
Rozměry H x Š x V: 800 x 1370 x 1280 mm
 

FilterBox 12M je filtrační jednotka vybavená výkonným integrovaným ventilátorem s maximálním průtokem 1200 m3/h. Integrovaný tlumič hluku snižuje hlučnost ventilátoru a výstupu vzduchu. Čištění filtrační vložky je spouštěno manuálně v okamžiku, kde je průtok příliš nízký. Jednotka je vybavena počítadlem motohodin. FilterBox 10M je dostupný jako mobilní jednotka na kolečkách nebo s konstrukcí pro pevnou montáž na zem. Dodatečnou ochranu před nebezpečnými částicemi zajišťuje volitelný HEPA filtr.

Jednotka je čištěna mechanicky při odsávání prachu a při odsávání svařovacích dýmu kombinovaně mechanicky a stlačeným vzduchem.

Pro svařovací aplikace je požadován stlačený vzduch.

- Uživatelsky přívětivá jednotka s vysoce účinnou regenerací filtračních vložek (mechanická a/nebo pomocí stlačeného vzduchu) pro dlouhou životnost filtrační vložky.
- Automatická klapka zabraňující úniku prachu při regeneraci filtru.
- Bezprašná výměna filtrační vložky a vysypávání sběrné nádoby na prach.
- Certifikace třetí stranou pro použití se svařovacími dýmy kategorie W3 dle EN 15012-1.

Sestava obsahuje:
- filtrační jednotka s manuálním čištěním filtru oklepem (točením kliky) a stlačeným vzduchem s ventilátor N29 2,2kW 3f 400V
- polohovatelné rameno Original 3m, max. průtok 1200m3/h
- tlumič hluku, indikátor zaplnění filtru a alarm, počítadlo provozních hodin
- vozík se 4 kolečky (2 s brzdou) - na vyžádání možnost dodat ve stacionárním provedení
- připojovací 3f kabel 9,5m + 5-kolík 16A, atest W3

- osvětlení ramene není součástí (příplatkové příslušenství).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: