--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polomaska CA-5

700500
3 hodnocení
  • 1 z 2

Univerzální jednofiltrová polomaska CA-5 pro kanystrové filtry se závitem RD40x1/7" nebo pro napojení k filtroventilačním jednotkám.

  • 1 419 Kč 284 Kč –20 %
    938,02 Kč bez DPH
  • (8 ks) Skladem
1 135 Kč / ks
Kategorie: Ochrana dýchání
Hmotnost: 115 g
Velikost: univerzální
Materiál: 1 litr
Typ uchycení filtru (?): závit RD40x1,7"
Ochranný faktor (NOF): 200
Certifikace: EN 140, EN 12942 TM2
 

Univerzální jednofiltrová polomaska s připojovacím závitem RD40x1/7“ dle EN 148-1 je vyrobena z odolného termoplastického elastomeru a vybavena čtyřbodovým upínacím systémem zajišťujícím pohodlné a bezpečné upnutí. Připojovací závit umožňuje použití certifikovaných kanystrových filtrů s hmotností nižší než 300 g nebo filtračně-ventilačních jednotek CleanAIR.

Výhody:
• Nízká hmotnost, vysoký komfort
• Univerzální velikost
• Standardní připojení dle EN 148-1

Oblast použití:
• Lehké průmyslové provozy
• Stavebnictví
• Zemědělství

Vhodné filtry:
P3 částicový - pevné částice ve formě kapalných i pevných aerosolů (prach, vlákna, toxické i netoxické dýmy, bakterie, viry)
A2 protiplynový - organické plyny a páry s bodem varu vyšším než 65 °C
K2 protiplynový - amoniak a organické aminy
A1P3 kombinovaný - organické plyny a páry s bodem varu vyšším než 65 °C, pevné částice
A1B1E1P3 kombinovaný -  organické plyny a páry s bodem varu vyšším než 65 °C, anorganické plyny a páry, kyselé plyny a páry, pevné částice

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: