--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Obličejový štít Versaflo M-207 s filtroventilační jednotkou CA Basic EVO + ZDARMA taška

7100140472
5 hodnocení
3M

Lehký, kompaktní a dobře vyvážený obličejový štít poskytuje integrovanou ochranu před řadou nebezpečí pro zrak, obličej a případně i sluch. 

  • 25 028 Kč 6 128 Kč –24 %
    15 619,83 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
18 900 Kč / ks
Kategorie: Ochranné pomůcky pro broušení
 

Ochranný štít se vzduchovým kanálem M-207 Versaflo s jednotkou s pohonem vzduchu 3M Adflo a regulátorem přiváděného vzduchu 3M Clean Air Basic EVO. Široký průzor je ideální pro přehlednost na pracovišti. 

Změna u náhlavního dílu kde v části krytu hlavy byly otvory (M-107), jsou nyní otvory zaslepeny (M-207) a přilba tvoří tak kompletní ochranu hlavy.

Náhlavní díly 3M Versaflo řady M zajišťují pohodlné proudění vzduchu tam, kde to pracovníci potřebují nejvíce: tedy na hlavu a obličej. Díky proudícímu vzduchu může být horké prostředí snesitelnější, a přitom se zároveň výrazně redukuje proces mlžení průzoru.

Doporučujeme:
a, Ochranné folie (bal. 10 ks) pro ochranu hlavního zorníku. Předejdete tak rychlejší výměně zorníku, který má o mnoho vyšší hodnotu.
b, Ke štítu jdou přidělat sluchátka s útlumem od 27dB do 37dB - více na poptání.

Nabízíme:
- servis na všechny typy brusných štítů řady M: čištění, výměna poškozených dílů

Součást dodávky:
- štít s polykarbonátovým zorníkem (na vyžádání možnost dodat s acetátovým)
- integrovaný vzduchový kanál s vývodem na připojení hadice QRS
- hlavový kříž s čelovou páskou
- 1 ks ochranné folie na zorník
- kompatibilní hadice s QRS
- filtroventilační jednotka CA Basic EVO
- baterie, nabíječka, průtokoměr, opasek
- lapač jisker, předfiltr, filtr
- návod v ČJ
- taška pro přenos sestavy
- kompletní, ihned k použití


 

Prezentace 3M Versaflo


Typy štítů a jejich nastavení


Výměna čelního těsnění


Využití v těžkém průmyslu


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: