RTW Laserová kukla OPTREL Panoramaxx Hybrid PAPR laser s odsáváním e300X - černá + taška + 1 x folie + záruka až 3 roky
Kód: 4550.680Související produkty
Detailní popis produktu
Laserová svářečská kukla Optrel Panoramaxx Hybrid je vybavena technologií ShadeTronic® s úrovněmi zastínění 3/5-13 a jasným, 6x širším panoramatickým výhledem. Nabízí pokrývku hlavy IsoFit® pro pohodlí, dobíjecí baterii a ultra rychlé přepínání pro přesnost v aplikacích laserového a elektrického svařování. Notebook Panoramaxx Hybrid je vhodný pro laserový rozsah 1000-1100 nm a je určen pro obloukové a laserové svařování, váží 695 g a splňuje CE, ANSI Z87.1 a další globální bezpečnostní normy.
Aplikace:
- Laserové svařování – rozsah laseru 1000 – 1100 nm
- Elektrodové svařování (svařování obalenou elektrodou, SMAW)
- MIG/MAG (GMAW)
- GMAW Proces s vysokou rychlostí tání
- Svařování plněným drátem
- Svařování TIG (GTAW)
- Plazmové obloukové svařování
- Plazmové řezání
- Svařování plynem
- Režim broušení
Technická data:
| Úrovně odstínu | Neaktivní: Úroveň zastínění 3 Aktivní, Ruční: Úroveň zastínění 4-9 ShadeTronic 5-13 |
| Zásobování energií | Solární články, lithium-polymerový akumulátor, nabíjení přes Micro-USB |
| Výdrž baterie | 300 až 500 nabíjecích cyklů |
| Senzory | Pět senzorů |
| Citlivost | Nepřetržitě, nově s citlivostí "Super High" |
| Spínací doba | Světlo-tma: 0,090 ms při 20 °C, 0,070 ms při 55 °C Tma-světlo: 0,1 s až 2,0 s (s technologií FadeTronic) |
| Zorné pole | 2,3 až 6,3krát větší než standardní automatický podavač dokumentů o rozměrech 100 x 50 mm |
| Klasifikace EN379 | 1/1/1/2 |
| Ochrana očí | UV/IR ochrana: maximální ochrana při všech úrovních zastínění Laserová ochrana: 1000-1100nm 16321 OS W3/4-9/5<13 V2 1000-1100 D LB7 IR LB8 OS 1000-1100 OD7 C5 PS3 ISO 19818-1 OS CE |
| Provozní teplota | -10°C až +55°C / 14°F až 131°F |
| Skladovací teplota | -20°C až +70°C / -4°F až 158°F |
| Celková hmotnost | 695g / 24.5oz |
| Certifikace | CE, UKCA, vyhovuje ANSI Z87.1, AS/NZS 1337.1, AS/NZS 1338.1, CSA Z94.3 |
Filtrační jednotka e3000X s baterií s výdrží až 18 hodin pro ochranu dýchacích cest
Odsávání škodlivin vznikajících při svařování je velmi důležité pro ochranu dýchacích cest svářeče. Filtroventilační jednotka účinně filtruje škodlivé plyny a zplodiny ze svařování, které mohou způsobovat různé nemoci. Systém ochrany dýchacích cest (PAPR) e3000X s integrovaným snímačem a třístupňovým nastavením průtoku vzduchu zajišťuje svářeči rovnoměrně distribuovaný vzduch vevnitř přilby bez podráždění očí.
Vlastnosti filtroventilační jednotky e3000X:
- nejvyšší úroveň ochrany TH3 (až o 10x větší ochrana než TH2, kterou používá většina filtračních jednotek), ze vzduchu odfiltruje 99,8 % škodlivých částic (dým, prach, aerosol),
- spolehlivě chrání před různými plyny a zplodinami vznikajícími při svařování, broušení a činnostech náročných na prach,
- zabezpečuje až 500x čistější vzduch,
- 3 jednotlivě nastavitelné úrovně (stupně) průtoku vzduchu od 170 do 240 l/min,
- plynulé snížení průtoku vzduchu z 3. úrovně až po 1. úroveň bez zastavení motoru v případě zanesení filtru,
- automatická kalibrace a regulace průtoku vzduchu,
- elektrická kontrola průtoku (upozornění alarmem),
- možnost rozšíření o pachový filtr (mountain breeze) a ozonový filtr,
- až 18h nabíjitelná baterie,
- dodatečný chladicí efekt na čelo,
- certifikace ATEX.
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Odsávání: | e3000X |
| Průtok: | úroveň 1: min. 170 l/min, úroveň 2: min. 210 l/min, úroveň 3: min. 240 l/min |
| Typ filtru: | částicový filtr (filtr proti plynům k dispozici jako náhradní díl) |
| Pojistka: | elektrická |
| Hlučnost: | max. 70 dBA |
| Délka hadice: | 0,7 m (elastická do 1,3 m) |
| Rozměry jednotky: | 222 × 213 × 92,6 mm |
| Hmotnost jednotky: | včetně filtru, opasku a baterie: 1560 g |
Záruka 2 + 1 rok (nevztahuje se na baterii) po registraci na webu výrobce ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečské kukly |
|---|---|
| EAN: | 7640429873972 |
Mód broušení
Ochrana proti okujím
Přirozené barvy
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
