RTW kukla pasivní laserová OPTREL Panoramaxx Pure Air L s odsáváním e3000X - černá + záruka až 3 roky
Kód: 4550.682Související produkty
Detailní popis produktu
Pasivní laserová kukla = nesamozatmívací !
Panoramaxx Pure Air L je pasivní laserová svařovací kukla, která poskytuje vynikající optiku a ochranu při použití ručních laserových svářeček v rozsahu 1000 až 1100 nm. Patentovaný uzavřený vnitřní ochranný rám Optrelu chrání oči před škodlivým neviditelným přímým a odraženým laserovým světlem, které je spojeno s laserovým svařováním třídy 4. Má také pokročilé funkce jako True Color, která umožňuje realistické vnímání barev před, během a po svařování bez zkreslení. S filtroventilační jednotkou Optrel e3000X efektivně chrání vaše dýchací cesty.
- Pasivní laserová helma s barevným filtrem pro laserovou ochranu podle EN 207, ISO 19818-1 a s ochrannou úrovní 2
- Panorama-XXL zorné pole pro 6,3krát větší pozorovací plochu ve srovnání se standardním hledím (100 x 50 mm) a s křišťálově čistou optikou
- IsoFit pokrývka hlavy s mnoha nastavitelnými funkcemi pro nejlepší osobní pohodlí
- Funkce dvoupolohového uzavírání (Position Locker)
- Ideální pro broušení
Vlastnosti:
- Pasivní ochrana: Helma je navržena tak, aby poskytovala vynikající ochranu před laserovým zářením, splňuje přísné bezpečnostní normy.
- Široké zorné pole: Díky inovativnímu designu nabízí helma široký výhled, což zvyšuje bezpečnost a přesnost při práci.
- Ergonomický design: Lehké a pohodlné provedení zajišťuje, že helma se nosí snadno po celý den, aniž by způsobovala únavu.
- Odolnost: Vysoce kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči nárazům a poškrábání.
- Pokročilý systém odsávání e3000X: Zajišťuje konstantní přísun čerstvého vzduchu a efektivně odstraňuje znečištěný vzduch, což minimalizuje únavu a zvyšuje produktivitu.
Filtrační jednotka e3000X s baterií s výdrží až 18 hodin pro ochranu dýchacích cest
Odsávání škodlivin vznikajících při svařování je velmi důležité pro ochranu dýchacích cest svářeče. Filtroventilační jednotka účinně filtruje škodlivé plyny a zplodiny ze svařování, které mohou způsobovat různé nemoci. Systém ochrany dýchacích cest (PAPR) e3000X s integrovaným snímačem a třístupňovým nastavením průtoku vzduchu zajišťuje svářeči rovnoměrně distribuovaný vzduch vevnitř přilby bez podráždění očí.
Vlastnosti filtroventilační jednotky e3000X:
- nejvyšší úroveň ochrany TH3 (až o 10x větší ochrana než TH2, kterou používá většina filtračních jednotek), ze vzduchu odfiltruje 99,8 % škodlivých částic (dým, prach, aerosol),
- spolehlivě chrání před různými plyny a zplodinami vznikajícími při svařování, broušení a činnostech náročných na prach,
- zabezpečuje až 500x čistější vzduch,
- 3 jednotlivě nastavitelné úrovně (stupně) průtoku vzduchu od 170 do 240 l/min,
- plynulé snížení průtoku vzduchu z 3. úrovně až po 1. úroveň bez zastavení motoru v případě zanesení filtru,
- automatická kalibrace a regulace průtoku vzduchu,
- elektrická kontrola průtoku (upozornění alarmem),
- možnost rozšíření o pachový filtr (mountain breeze) a ozonový filtr,
- až 18h nabíjitelná baterie,
- dodatečný chladicí efekt na čelo,
- certifikace ATEX.
Technická data:
• klasifikace laseru pro ochranu očí EN 207 1000-1100 nm D LB7 + I LB8 OS CE (OD7)
• klasifikace laseru pro ochranu očí ISO 19818-1 1000-1100 nm OD7 CP P5 / ISO 19818-1 CE
• klasifikace filtrace vzduchu EN 12941 TH3 v kombinaci s jednotkou Optrel e3000 nebo e3000X
• úroveň zatmavení 2
• 2,3 - 6,3x větší zorné pole než standardní kukla
• maximální UV a IR
• provozní teplota -10 °C až +55 °C
• skladovací teplota -20 °C až +70 °C
• hmotnost 710 g
• certifikace: CE, ANSI Z87.1, EAC, CSA Z94.3, EN166, EN175, EN207, EN ISO 16321
• určeno pro laserové svařování v rozsahu 1000 - 1100 nm
Filtroventilace:
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Odsávání: | e3000X |
| Průtok: | úroveň 1: min. 170 l/min, úroveň 2: min. 210 l/min, úroveň 3: min. 240 l/min |
| Typ filtru: | částicový filtr (filtr proti plynům k dispozici jako náhradní díl) |
| Pojistka: | elektrická |
| Hlučnost: | max. 70 dBA |
| Délka hadice: | 0,7 m (elastická do 1,3 m) |
| Rozměry jednotky: | 222 × 213 × 92,6 mm |
| Hmotnost jednotky: | včetně filtru, opasku a baterie: 1560 g |
Záruka 2 + 1 rok (nevztahuje se na baterii) po registraci na webu výrobce ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečské kukly |
|---|---|
| EAN: | 7640429874153 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
