--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Novinka Tip Doprava zdarma

Kukla AerTEC YOGA 9-13 s rozvodem vzduchu

702701
6 hodnocení
  • 1 z 3

Nový koncept kukly YOGA využívá lehký a presto odolný skelet v kombinaci s kvalitní samostmívací kazetou AerTEC® X100. Kukla je vhodná pro všechny svářečské metody, včetně metody TIG, a to i při velmi nízkých proudech.

  • 4 966 Kč 996 Kč –20 %
    3 280,99 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
3 970 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Klasifikace: 1/1/1/2
Zorné pole kazety: 100 x 53 mm
Tmavý stav: 4/9-13 DIN
Záruka: 2 roky
Počet senzorů: 4
Napájení: solární + baterie CR2032
TIG detekce: zvýšená
Mód broušení: ANO/DIN 4
Rychlost ztmavení: 0,03 ms
 

AerTEC™ YOGA představuje kvalitní a komfortní svařovací kuklu za příznivou cenu. Nový koncept používá lehký ale odolný skelet v kombinaci s vysoce kvalitní samostmívací svářečskou kazetou AerTEC™ X100 nebo AerTEC™ X110 True Color. Tato kukla je vhodná pro většinu svařovacích metod včetně TIG, dokonce i při velmi nízkých svařovacích proudech. V kombinaci s filtračně-ventilační jednotkou nebo přetlakovými systémy CA poskytuje pokročilou úroveň ochrany proti nebezpečným kontaminantům za přijatelnou cenu.

Výhody:
• Výborný poměr cena/výkon
• Nízká hmotnost a vysoký komfort
• Nadstandardní zorné pole 100×53 mm
• Plynulé nastavení zatmavení v rozsahu 9–13
• Široký rozsah nastavení citlivosti
• Funkce individuálního nastavení zpoždění roztemnění
• Funkce brusného režimu
• Kompatibilní s dýchacími systémy CleanAIR® (filtro-ventilační jednotky Aergo, Basic EVO, regulátor Flow Master).


TIP!

- jedna z nejlevnějších kukel na trhu kompatibilní s jednotkami českého výrobce Clean Air.
- při kombinaci s jednotkou CA EVO najdete nejen kvalitu, ale i spolehlivou ochranu od českého výrobce za cenu lepší než nekvalitní dovozové čínské/polské značky. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: