--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla KWX820ARC++ s jednotkou Speed Air + ZDARMA NanoClean + sada filtrů navíc

KWXSAARC_S01
6 hodnocení

Vylepšená kukla KOWAX KWXSA820ARC++ společně s filtroventilační jednotkou Speed Air nabízí excelentní ochranu proti zplodinám vznikajícím při svařování, broušení apod. Nově s externím ovládáním pro brusný režim a větší ochranou proti tepelnému záření.


  • 14 537,19 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
17 590 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Průtok: 170 nebo 210 l/min
Typ akumulátoru: Li-ion
Provozní doba akumulátoru: 7 - 9 hodin
Doba nabíjení akumulátoru : 3 hodiny
Životnost akumulátoru : více než 550 nabití
Filtr částicový (?): ANO
Hmotnost jednotky: 1030 g
Certifikace: EN 12941 TH2
 

Specifikace kukly KWX820: 1/1/1/1

Speed Air jednotka umožňuje svářeči nastavit proudění vzduchu 170 l/min. nebo 210 l/min. v závislosti na prostředí a druhu aplikace. Filtračně ventilační jednotka Speed Air je vybavena unikátní funkcí VibraAlarm, jenž upozorní vibracemi obsluhu na nutnost výměny filtru nebo dobití akumulátoru. Varování na nutnost výměny filtru: VibraAlarm + vizuální + zvukové. Varování na nutnost dobití akumulátoru: VibraAlarm + vizuální + zvukové. Filtračně ventilační jednotka KOWAX Speed Air je vhodná pro všechny svařovací aplikace v nejnáročnějších pracovních podmínkách. Patentovaný tvar jednotky je navržen pro malé prostory.

Dodávka kompletu obsahuje: Kuklu KWX820ARC++ se vzduchovým kanálem a samozatmívací kazetou, přívodní hadice s ochranným nehořlavým obalem, jednotka SpeedAir s filtry (lapač jisker, předfiltr, filtr částicový), šle, baterie Li-ion standard, nabíječka, průtokoměr a návod k obsluze.

Sleva na vyžádání!

Promo video


Set


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: