Kukla OPTREL Crystal 2.0 s jednotkou e3000X PAPR + ZDARMA taška s držákem na opasek + 3 letá záruka na kazetu
Kód: 4530.050Související produkty
Detailní popis produktu
Svářecí helma Crystal 2.0 je špičkovým produktem švýcarské společnosti Optrel. Darkness 2.0 ve světelném stavu, režim grindování, funkce soumraku, stříbrný povrch odrážející světlo.
Temnota 2.0 ve světle
Optrel překonal vlastní světový rekord. Od ztmavení 2,5 na svařovací helmě Optrel Panoramaxx se "zlepšily" na DIN 2,0. Může se zdát jako malý rozdíl, ale v světle kapuce propouští mnohem více světla. Ve srovnání s svářečskými helmami na trhu, které mají DIN 4.0 v lehkém stavu, průvod přilby přepouští přibližně 6krát více světla. Pro srovnání, čiré sklo lze přirovnat k DIN 1.0. Vnímání barev je úplně jiné – pohled skrz kapotu je detailní s vysokým kontrastem barev, což dělá pohled na svařovací lázeň jedinečným. To je to, co dělá z Optrel Crystal 2.0 skutečně výjimečnou digestoři vhodnou pro všechny svařovací metody.
- Technologie CLT2.0 s dokonalým barevným spektrem umožňuje jasně vidět před, po a během celého svařovacího procesu,
- funkce Twilight zajišťuje plynulý přechod náboje z tmavého do světlého stavu bez oslepení přes skok, snižuje únavu očí a tím prodlužuje dobu svařování bez únavy očí,
- Citlivost – digestoře umožňuje upravovat citlivost podle okolního osvětlení, včetně "super vysoké" Super vysoké, která je navržena pro proudy od 3 ampérů,
- Autopilot – svářecí helma automaticky detekuje změny intenzity oblouku během svařování a upravuje stupeň tmy (4 - 12 DIN) na ně. V tomto režimu lze stupeň ztmavení také ručně korigovat o ± 2 stupně DIN.
- manuální nastavení tmy – kromě režimu Autopilot je možné také klasické manuální ztmavení v rozsahu DIN 4 - 8 a DIN 8 - 12,
- Ideální reakční rychlost přepne náboj ze světlé na tmavou a naopak během okamžiku, čímž efektivně chrání zrak svářeče. Doba přechodu ze světlého na tmavé je 0,100 ms při pokojové teplotě, 0,070 ms při 55 °C. Čas pro přechod ze světlého na světlé lze nastavit v rozmezí 0,1 - 2,0 sekundy.
- režim broušení lze snadno nastavit zvenčí kapoty pomocí spínače "Grind on/off" i s svařovacími rukavicemi. V režimu broušení se kapota přepne do neaktivního stavu DIN 2, kdy svářeč dokonale vidí místo broušení a zároveň je dokonale chráněn před létajícími jiskrami během broušení,
- Pohodlné opěrky hlavy,
- nízká hmotnost pouze 460 g šetří krční páteř svářeče a snižuje únavu během práce,
Technická data:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / Plazma |
| Klasifikace hledí (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Počet senzorů: | 3 |
| Stupeň tmy ve stavu světla: | 2.0 |
| Temnota: | 4 – 12 |
| Hodnocení UV/IR ochrany: | Maximální ochrana při jakékoli úrovni stínu |
| Funkce mletí: | Ano |
| Ztmavující se čas: | 0,07 ms při 55 °C, 0,1 ms při pokojové teplotě |
| Čas blesku: | 0,1 – 2,0 s (autopilot) |
| Napájení: | Solární články + vyměnitelná baterie |
| Hmotnost: | 460 g |
Obsah balení:
• svařovací kukla Optrel Crystal 2.0 se vzduchovým kanálem (stříbrná)
• filtrační jednotka Optrel e3000 zelená včetně filtrů, baterie, nabíječky, opasku a hadice
• náhradní vnější fólie 1ks + čistící utěrka
• baterie
• látková taška na kuklu
• taška Optrel na kompletní set s držákem kukly na opasek
• karta k registraci prodloužené záruky
• návod v ČJ
Záruka 2 + 1 rok (nevztahuje se na baterii) po registraci na webu výrobce ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SVAŘOVÁNÍ |
|---|---|
| EAN: | 7640127618677 |
| Průtok: | 150/200/250 l/min |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Provozní doba akumulátoru: | 18 hodin |
| Rozměry: | 222 x 213 x 93 mm |
| Životnost akumulátoru : | cca 3000 provozních hodin |
| ? Filtr částicový: | ANO |
| ? Hmotnost jednotky: | 1560 g |
| Certifikace: | EN 12941 TH3 |
| Záruka jednotky: | 2 roky |
| Záruka kukly : | až 3 roky |
| Záruka baterie: | 6 měsíců |
Jednotka e3000
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
