--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla Speedglas G5-02 - světová novinka + brašna ZDARMA

621120
25 hodnocení
3M

Světová novinka na trhu pro profesionální TIG svařování. Kukla Speedglas G5-02 s oblou samostmívací kazetou je první kuklou na světě s touto technologií.

  • 40 962 Kč 14 332 Kč –34 %
    22 008,26 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
26 630 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Zorné pole kazety: 150 x 76 mm (cca)
Přirozené barvy: ANO
Počet senzorů: 4
Možnost Bluetooth: ANO
Paměťový režim: Ano, pomocí aplikace pro mobilní zařízení
Životnost baterie kazety: 1500 hodin
Tmavý stav: 8-12 DIN
Světlý stav kazety: 2,5 DIN
UV/IČ ochrana: Stupeň ztmavení 12 (trvale)
Automatické zapnutí kazety: ANO
Hmotnost: 535 g (vč. kazety)
 

 

První zaoblená samozatmívací kazeta na světě.

Svět není plochý, ale tvarovaný.
Představujeme světově první zaoblenou samozatmívací kazetu se svářečskou kuklou 3M™ Speedglas™ G5-02.
Představujeme jednu z nejnovějších inovací od 3M™ Speedglas™ – Curved Glass Technology. Svářečská kazeta kopíruje oblý tvar vaší hlavy a je více v souladu s dosahem vašeho periferního vidění.
Zamyslete se nad tím:
Čím má kazeta větší šířku, tím širší musí být i svářečská kukla. Naše nejnovější řešení využívá zaoblené sklo, které umožňuje štíhlejší profilovou kuklu.


Vytvářejte úžasné s neuvěřitelným.

Uvolněte meze svým svářečským dovednostem s kuklou G5-02. Víme, že jako svářeč TIG si ceníte přesnosti, viditelnosti a pohodlí.
Ve 3M jsme naslouchali potřebám svářečů TIG a speciálně pro vás jsme vyvinuli svářečskou kuklu 3M™ Speedglas™ G5-02.

Nejnovější špičková zařízení TIG na bázi měniče poskytují neuvěřitelně stabilní oblouk. Svářečská kazeta G5-02 s naší vůbec nejpokročilejší elektronikou a čtyřmi čidly svařovacího oblouku spolehlivě přepíná i při velmi nízkých nastaveních TIG (např. 1 ampér) a splňuje nové normy ISO 16321 „TIG+“.

Když se nemusíte soustředit na vybavení, ale na práci, můžete se plně koncentrovat na přesné svařovací úkoly.

Vyrobili jsme kuklu G5-02 co nejlehčí s mimořádně tenkou zaoblenou skleněnou kazetou. A co víc, zjistíte, že těžiště je blíže středu hlavy, což poskytuje lepší rozložení hmotnosti.

A pro štíhlou kuklu jsme vytvořili novou konstrukci větrání vydechovaného vzduchu pro snížení tepla a vlhkosti, která vám pomůže cítit se pohodlněji.

Proč zaoblená?
S profesionálními svářeči TIG jsme testovali prototypy kukel s různými typy výhledu. Jejich oblíbenou velikostí výhledu byl oblý otvor s poměrem stran 2:1, který jsme použili při navrhování kazety G5-02. Lepší rozhled do šířky byl mnohem více ceněný než rozhled do výšky. Jediným způsobem, jak získat širší rozhled, aniž by byla širší i kukla, je vynalézt zaoblenou kazetu.

Výrazné omezení rušivých odrazů
Kombinace zaoblené svářečské kazety a štíhlejší kukly může napomoci omezení odrazů a jiného rušivého oslnění uvnitř kukly.

Získáte širší rozhled ve štíhlejší kukle.
Dříve jste museli přistoupit na kompromis: buď štíhlá kukla nebo široký rozhled. Se zaoblenou svářečskou kazetou G5-02 nemusíte dělat žádné kompromisy.

Brilantní světlý stav.
Skvělá jasnost před svařováním s naším novým světlým stavem 2,5 a během svařování s naší 3M™ Speedglas™ technologií přirozených barev.
Ve světlém i tmavém stavu se zdají být barvy jasnější a realističtější. A realističtější pohled vám dává lepší kontrolu nad svařovacím obloukem.

Je zaoblené sklo křehčí než ploché sklo?
Sklo, které používáme na kazety G5-02, je ve skutečnosti velmi pružné. Svářečská kazeta je certifikována pomocí stejných standardizovaných testů odolnosti proti nárazu jako u tradičních plochých kazet: kazeta a ochranné sklíčko splňují normy EN 166:F a EN 175:F, což znamená odolnost vůči vysokorychlostním částicím s rychlostí až 45 m/s. Ještě důležitější je, že těžíte z naší nejlepší optiky
vůbec, částečně díky „skleněné vložce“, jejíž tloušťka je 1/3 naší nejtenčí ploché svářečské kazety.
„Dali jsme si za úkol najít vhodné řešení pro zaoblenou kazetu,“ říká Stefan Henriksson, 3M produktový manažer pro ochranu při sváření a ochranu obličeje. „Testovali jsme – a zamítli – oblé kazety vyrobené z plastových podkladů. Zjistili jsme, že plasty mají nízkou odolnost vůči teplu a jsou propustné, absorbují nečistoty, které snižují viditelnost a životnost kazety. Ze všech testovaných materiálů jsme nenašli nic, co by překonalo sklo.“

Zaoblená kazeta se vyrábí ve Švédsku v podmínkách čistého provozu za použití jedinečného na zakázku vyrobeného strojního zařízení.

Zaoblený spotřební materiál pro zaoblené kazety.
Pro štíhlejší kuklu jsme vytvořili specifický spotřební materiál, abychom optimalizovali váš rozhled a pohodlí.
Pokud nevidíte detaily, které potřebujete, zkuste některé z našich zvětšovacích skel. Pro kuklu G5-02 jsou zaoblené (samozřejmě) a jsou k dispozici ve zvětšení 1,5x, 2,0x a 2,5x.

Jste připraveni na zaoblenou kazetu?
Svářečská kukla G5-02 určená pro náročné svářeče TIG, doslova zavádí nový světový standard pro přesné zorné pole svářečských kazet. Buďte jedním z prvních, kdo zažije technologii 3M™ Speedglas™ Curved Glass Technology.

Aplikace 3M Connected Equipment
• Aplikaci aktivujete bezpečným spárováním chytrého telefonu se svářečskou kazetou G5-02 pomocí aplikace 3M Connected Equipment
• Pomocí telefonu můžete naprogramovat až deset režimů paměti (nastavení pro tmavé odstíny, citlivost, zpoždění atd.)
• Do aplikace lze snadno zaznamenávat protokol údržby svářečské kukly
• K dispozici máte okamžitý přehled statistiky, včetně: času první aktivace vaší svářečské kazety; počtu hodin zapnutí; počtu hodin v tmavém stavu; počtu hodin ve světlém stavu a počtu cyklů zapnutí/vypnutí
• Máte okamžitý přístup k uživatelským příručkám a seznamu náhradních dílů

Komplet obsahuje:
- Svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-02
- Zaoblené svářečská kazeta, náhlavní kříž, čisticí ubrousek a úložná brašna.

Představení G5-02 (AJ)


Výměna vnější folie


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: