--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Renegade ES 210i ESAB přenosný jednofázový invertor

0447700881
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Řada Renegade ES zahrnuje profesionální jednofázové svařovací stroje, které umožňují použití metod MMA a Live TIG, vybavené nejodolnějším krytem v provedení IP23 určeným pro použití v náročných prostředích.

  • 34 074 Kč 8 519 Kč –25 %
    21 119,83 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
25 555 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
 

Řada Renegade ES zahrnuje profesionální jednofázové svařovací stroje, které umožňují použití metod MMA a Live TIG, vybavené nejodolnějším krytem v provedení IP23 určeným pro použití v náročných prostředích. Díky tomu, že jsou vybaveny vysoce kvalitním přenášecím popruhem a několika zvedacími body, jsou stroje Renegade ES připraveny k použití všude tam, kde je požadována přenosnost. Vestavěný aktivní obvod PFC navíc zajišťuje nepřetržité napájení, a to i při použití dlouhých prodlužovacích kabelů (o délce až 100 m).

Stroje řady Renegade ES jsou určeny pro svařování s jakýmkoli typem elektrody špičkové kvality, včetně celulózových elektrod typu 6010. Uživatel má přímý přístup k parametrům a k paměťovým tlačítkům, což značně usnadňuje práci se strojem.

Poznejte maximální výkon, jaký vám může poskytnout jednofázový stroj.
- Provoz se vstupním proudem až 210 A
- Svařovací kabely o délce až 100 m
- Lehké a přenosné provedení
- Klasifikace stupně ochrany IP23

 Nejodolnější kryt v provedení IP23 pro vnitřní i venkovní použití
 Pro profesionální svařování metodou MMA s elektrodami o průměru do 4mm při vysokém výstupním výkonu
 Funkce korekce účiníku zajišťující stabilní oblouk i při použití mimořádně dlouhého napájecího kabelu, do 100 m
 Výkonný zesilovač napětí poskytuje dodatečné napětí oblouku, které umožňuje dosahování vynikajících výsledků při svařování za použití celulózových elektrod
 Snadno čitelný a rychle nastavitelný panel zvyšuje přesnost a zkracuje prostoje
 Nastavitelné funkce Hot start aArc force umožňují optimální nastavení oblouku
 3 nastavení paměti pro snadný přístup k parametrům svařování
 Včetně držáku elektrod ESAB Handy 200

Odvětví
 Loděnice a pobřežní těžební plošiny
 Stavebnictví
 Potrubní systémy
 Opravy aúdržba
 Výroba těžkých konstrukcí
 Průmyslová a všeobecná výroba
 Důlní průmysl
 Ocelové nosníky

Příslušenství na poptání.

ROGUE ESAB video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: