--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tip Doprava zdarma

Bruska wolframových elektrod

0700009886
4 hodnocení
  • 1 z 2

Bruska wolframových elektrod od německého výrobce. Správné zabroušení elektrody zaručuje nejlepší výsledky při svařování. Nastavitelná měrka minimalizuje nadbytečný odbrus materiálu elektrody - již od 0,3 mm, elektrodu lze dobrušovat až 200x ! Běžně jen 50 až 100x. Při broušení se elektroda nežhaví. Integrované odsávání s prachovým filtrem P3 zaručuje ochranu uživatele. Přesné vedení elektrody v držáku. 

  • 26 681 Kč 6 671 Kč –25 %
    16 537,19 Kč bez DPH
  • (1 ks) 2-3 dny
20 010 Kč / ks
Kategorie: Wolframové elektrody
Elektrody - průměr : od 1,0 do 6,0 mm
Nastavitelný úhel broušení: 20 - 60°
 

Přenosná bruska wolframových elektrod s jednoduchým použitím. Wolframové elektrody je možno brousit bez nutnosti uchycení do držáku nebo jiného nástroje. Brusná hlava může být nastavena do 3 různých pozic: 0, 1 a 2. V každé pozici je využita jiná strana brusného kotouče. Využití obou stran brusného kotouče rozšiřuje rozsah brusné plochy a tím snižuje náklady na broušení.
Multifunkční povrch, který umožňuje nastavení broušení elektrody v úhlu 90°. Bruska je připravena k uchycení k pevné desce stolu s využitím dalšího příslušenství.
Brousí wolframové elektrody o průměru: 1,6 – 2,0 - 2,4 - 3,2 mm. Brusná hlava pro broušení elektrod o průměru: 1,0 – 4,0 – 4,8 – 6,0 mm může být dodána jako příslušenství (na poptání).

Dostupné příslušenství (na poptání):
brusný kotouč
brusné hlavy
sada kleštin
set na broušení krátkých elektrod

Dodáváno kompletně vybavené: 
bruska
diamantový oboustranný kotouč
brusná hlava 1,6 – 2,0 - 2,4 - 3,2 mm
vodítko wolframové elektrody
montážní klíče
držák do svěráku
nástavec pro vysavač

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.