--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tip Doprava zdarma

Bruska wolframových elektrod G-Tech ESAB

0700009883
5 hodnocení
  • 1 z 2

G-Tech Handy je jednoduchá snadno použitelná bruska wolframových elektrod. Úhel broušení lze snadno seřídit jednou rukou. 

  • 33 263 Kč 8 314 Kč –24 %
    20 619,01 Kč bez DPH
  • (1 ks) 3 - 7 dní
24 949 Kč / ks
Kategorie: Wolframové elektrody
Elektrody - průměr : od 1,0 do 4,0 mm
 

G-Tech Handy je jednoduchá snadno použitelná bruska wolframových elektrod. Úhel broušení lze snadno seřídit jednou rukou. G-Tech Handy brousí elektrody s rozměry 1.0 a 4.0 mm a je vybavena prachovým filtrem. Rychlost (ot/min) lze seřídit, hmotnost zařízení je pouze 2.8 kg. G-Tech Handy se dodává v trvanlivém tvrdém kufříku, který usnadňuje přepravu.

Dostupné příslušenství (na poptání):
brusný kotouč
sada kleštin

Dodáváno kompletně vybavené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: