--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FOLIE

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • FOLIE
  Krycí fólie jsou čiré a slouží k ochraně svářečských skel, automatických samostmívacích kazet a tmavých skel brýlí pro sváření plamenem. 
  Folie 110 x 90 x 1 mm
  11,57 Kč bez DPH
  14 Kč / ks
 • FOLIE
  Krycí fólie jsou čiré a slouží k ochraně svářečských skel, automatických samostmívacích kazet a tmavých skel brýlí pro sváření plamenem. 
  Folie 110 x 90 x 1.5 mm (bal. 10 ks)
  165,29 Kč bez DPH
  200 Kč / balení
 • FOLIE
  Krycí zorníky do svářecích kukel z polykarbonátu slouží jako ochrana filtrů pro svařování před rozstřikem nebo žhnoucí okuje.
  Folie ochranná čirá - varianty (bal.10ks)
  od 96,69 Kč bez DPH
  od 117 Kč / balení

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem