--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OXYline

 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • X210 FFPX OXY
  Respirátor X210 FFP2 R D bez ventilku slouží k ochraně dýchacích cest proti škodlivinám ve formě částic, pevným a kapalným aerosolům.
  Respirátor mušlový FFP2 OXYline "EU"
  79 Kč (–45 %)
  35,54 Kč bez DPH
  43 Kč / ks
 • FFP3 respirator
  Klasický FFP3 respirátor pro ochranu dýchání proti částicím, virům od evropského výrobce OXYline. AKCE - do vyprodání skladových zásob!
  Respirátor mušlový FFP3 OXYline "EU"
  235 Kč (–38 %)
  119,83 Kč bez DPH
  145 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem