--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brusný kotouč 230 x 7 mm CUBITRON II - keramický

7100074408
6 hodnocení

Nejagresivnější úběr brusného kotouče na trhu. Bez námahy dosahujete těch nejlepších výsledků. Rychlejší úběr a výdrž díky patentovanému přesně tvarovanému keramickému zrnu. 

  • 750 Kč 190 Kč –25 %
    462,81 Kč bez DPH
  • (39 ks) Skladem
560 Kč / ks
Kategorie: Brusné kotouče
 

Brusné kotouče 3M™ Cubitron™ II se sníženým středem rychle řežou, jsou trvanlivé a vyžadují menší tlak. Jsou ideální pro náročné broušení a odstraňování svarů. Jsou speciálně navržené pro práci na nerez oceli a měkké oceli.

Brusné kotouče 3M Cubitron II revolučně mění proces broušení. Rychle ubírají materiál a vydrží déle než konvenční brusné kotouče.

S technologií přesně tvarovaného keramického zrna dosahujete těchto výhod: 
- rychlejší úběr materiálu
- zůstávají déle ostré
- vyžadují menší tlak
- pomáhají snížit únavu obsluhy
- zvyšují produktivitu

Maximální otáčky za minutu:  6 650 ot./min. 

Brusný kotouč se sílou 7 mm je využíván pro klasické hrubování a srážení hran.  

BRUSNÝ KOTOUČ 3M CUBITRON II - VIDEO


ZRNO 3M CUBITRON II - VIDEO


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: