--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brusný kotouč 230 x 4.2mm CUBITRON II - keramický

7100017410
Neohodnoceno

Nejagresivnější úběr brusného kotouče na trhu. Bez námahy dosahujete těch nejlepších výsledků. Rychlejší úběr a výdrž díky patentovanému přesně tvarovanému keramickému zrnu. 

  • 730 Kč 183 Kč –25 %
    452,07 Kč bez DPH
  • (60 ks) 3 - 7 dní
547 Kč / ks
Kategorie: Brusné kotouče
 

Brusné kotouče 3M Cubitron II revolučně mění proces broušení. Rychle ubírají materiál a vydrží déle než konvenční brusné kotouče.

S technologií přesně tvarovaného keramického zrna dosahujete těchto výhod: 
- rychlejší úběr materiálu
- zůstávají déle ostré
- vyžadují menší tlak
- pomáhají snížit únavu obsluhy
- zvyšují produktivitu

Maximální otáčky za minutu:  6 650 ot./min. 

Brusno-řezný kotouč se sílou kotouče 4,2 mm se používá například na vybrušování kořenů svarů, nebo dělení materiálů a obrušování hran.

Tyto univerzální kotouče jsou navržené pro použití jako brusné kotouče se sníženým středem i jako řezací kotouče — díky čemuž jsou ideální pro řezání, broušení, drážkování a další práce. Po 10 minutách používání mají přibližně dvojnásobný výkon než náš nejbližší konkurent a odstraní téměř 2× více materiálu.

BRUSNÝ KOTOUČ 3M CUBITRON II - VIDEO


ZRNO 3M CUBITRON II - VIDEO


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: