--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Mobilní odsavač UNI 4.0 s automatickým čištěním (230V)

UNI42C0000AN0
9 hodnocení
  • 1 z 3

PROFESIONÁLNÍ ODSÁVACÍ JEDNOTKA S AUTOMATICKÝM ČIŠTĚNÍM FILTRŮ. Odsávání svářečských dýmů a částic, které vznikají při broušení a řezání plamenem/plasmou.

  • 138 474 Kč 13 874 Kč –10 %
    102 975,21 Kč bez DPH
  • (1 ks) 2-3 týdny
124 600 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Sací výkon ventilátoru: 2500 m3/hod.
Efektivní sací výkon: 1200 m3/hod.
Síťový proud/příkon 60%: 1,1 kW
Rozměry H x Š x V: 1300 x 910 x 950
Hmotnost: 175 kg
El. připojení: 1×230V/50-60Hz
Hlučnost: 67 dB (A)
 

CHARAKTERISTIKA
Odsávání svářečských dýmů a prachových částic vznikajících při broušení, řezání plazmou atd.
Odsavač je vybaven digitálním ovládacím panelem. Filtry jsou automaticky čištěny pomocí stlačeného vzduchu. Stroj je dodáván na otočných kolečkách připraven k použití.
Dostupná je i verze s funkcí auto Start/Stop (na poptání).

KONSTRUKCE
Stroj je vyroben z oceli opatřené práškovou barvou, vysoce výkonným odstředivým ventilátorem umístěným ve speciální zvukotěsné komoře.

PŘÍSLUŠENSTVÍ
Kloubová ramena Armotech, nebo Armoflex, popř. flexibilní hadice pr. 200mm o dílce až 20m a pr. 160mm o délce 5m.

FILTRAČNÍ SEKCE
Jednotka je vybavena dvěma filtry typu cartridge z antistatického polyesteru s účinností 99%.
Filtry jsou automaticky čištěny stlačeným vzduchem.


Filtrační jednotka UNI 4.0 je určena k odsávání škodlivin vznikajících při svařování, řezání plazmou, broušení různých materiálů, pískování atd. Jednotka je vyrobena z vysoce kvalitních pozinkovaných plechů a je vybavena dvěma filtry typu cartridge, které se automaticky čistí pomocí stlačeného vzduchu, nečistoty se pak sbírají v zásobníku umístěném pod filtry.

Jednotka UNI 4.0 pracuje na bázi recyklace vzduchu - nasává znečištěný vzduch, který přefiltrovaný vypouští zpět do prostoru.
Díky kompaktním rozměrům a umístění na platformě s kolečky je vysoce mobilní a zabírá na pracovišti málo prostoru. Je kompatibilní s odsávacími rameny typu Armoflex a Armotech, nebo k ní může být připojena flexibilní hadice o různých průměrech až do délky 20 m.

Ochrana proti zahoření filtru:

Filtr Uni 4.0 má v horní části pod přírubou ramene šikmou kovovou stěnu, která slouží jako lapač jisker. Vzduch tedy nejprve prochází tímto panelem a pak je teprve filtrován pomocí Cartridge filtrů.
Výhody:

• kompaktní rozměry
• automatický systém čištění
• filtrační účinnost 99,5 %
• skvělý poměr výkonu vůči rozměrům a hmotnosti
• snadná instalace a údržba
• vysokokapacitní filtr - 16m2

Nevýhody: 
- hlučnost při oklepu, který nejde ovlivnit ani časově (do prostor, kde není hluk tolik problém, spíše do těžšího průmyslu).

Oblast použití - odsávání nečistot (dýmů, prachu) vznikajících při svařování, řezání plazmou, pískování, broušení a dalších činnostech.

Součást dodávky - jednotka vybavená sadou částicových filtrů, rameno není součástí (vybírejte dle požadované délky ramena ARMOFLEX nebo ARMOTECH. 

AerService® je osvědčený italský výrobce stacionárních a mobilních filtračních odsavačů s více než 30letou tradicí výroby. Spolehlivé a výkonné řešení filtrace a odsávání svářečských dýmů, prachu, vláken, výfukových plynů a olejových mlh. Systémy jsou vhodným doplňkem pro svářečské provozy, řezací, brusičská a kovoobráběcí pracoviště. Zařízení se vyznačují vysokou kvalitou provedení, promyšleným technickým řešením a přiměřenou cenou. Kvalitní filtry s vysokou účinností umožňují dlouhé intervaly výměny a zajišťují tak ekonomický provoz.

• Stacionární a centrální odsávací a filtrační systémy svářečských dýmů a prachu
• Mobilní odsávací a filtrační systémy
• Kloubová odsávací ramene v různých provedeních
• Odsávací svářečské a brusičské stoly

Jednotka neobsahuje rameno, rameno vyberte 2, 3 nebo 4m Armoflex, nebo Armotech.

Součástí jsou částicové filtry.

Jednotka s dvěma rameny na poptání.

K jednotce je potřeba připojit stlačený vzduch min. 5bar - max. 10 bar z řádu nebo dostatečně výkonného kompresoru.
Kompresor Vám rádi k jednotce nabídneme na poptání.

Více informací na poptání.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RK Avatar autora Chybí zde informace o nutnosti zapojení na externí tlakový systém 1.4.2020 12:23
V popisu u výrobku chybí informace o potřebě připojení na externí tlakový okruh s dostatečnou kapacitou zásobníku stlačeného vzduchu. Zařízení čistí filtry ofukem každých 30 sekund, ale nemá vlastní kompresor ani zásobník. Jinak se jedná o dobrý stroj v poměru cena / výkon.
Odpovědět