POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz
Tip Doprava zdarma

Mobilní odsavač UNI 4.0 s automatickým čištěním + uhlíkový filtr ZDARMA

FILTERUNI40
6 hodnocení

Filtrační jednotka UNI 4.0 je určena k odsávání škodlivin vznikajících při svařování, řezání plazmou, broušení různých materiálů, pískování atd. Jednotka je vyrobena z vysoce kvalitních pozinkovaných plechů a je vybavena dvěma filtry typu cartridge, které se automaticky čistí pomocí stlačeného vzduchu, nečistoty se pak sbírají v zásobníku umístěném pod filtry.

  • 119 790 Kč 12 000 Kč –10 %
    89 082,64 Kč / ks bez DPH
  • 2-3 týdny
107 790 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Sací výkon ventilátoru: 2500 m3/hod.
Efektivní sací výkon: 1200 m3/hod.
Síťový proud/příkon 60%: 1,1 kW
Rozměry H x Š x V: 1300 x 910 x 950
Hmotnost: 175 kg
 

Jednotka UNI 4.0 pracuje na bázi recyklace vzduchu - nasává znečištěný vzduch, který přefiltrovaný vypouští zpět do prostoru.
Díky kompaktním rozměrům a umístění na platformě s kolečky je vysoce mobilní a zabírá na pracovišti málo prostoru. Je kompatibilní s odsavacími rameny typu Armoflex a Armotech, nebo k ní může být připojena flexibilní hadice o různých průměrech až do délky 20 m.

Ochrana proti zahoření filtru:

Filtr Uni 4.0 má v horní části pod přírubou ramene šikmou kovovou stěnu, která slouží jako lapač jisker. Vzduch tedy nejprve prochází tímto panelem a pak je teprve filtrován pomocí Cartridge filtrů.
Výhody:

• kompaktní rozměry
• automatický systém čištění
• filtrační účinnost 99,5 %
• skvělý poměr výkonu vůči rozměrům a hmotnosti
• snadná instalace a údržba
• vysokokapacitní filtr - 16m2

Oblast použití - odsávání nečistot (dýmů, prachu) vznikajících při svařování, řezání plazmou, pískování, broušení a dalších činnostech.

Součást dodávky - jednotka vybavená sadou filtrů (v AKCI zdarma uhlíkový filtr), rameno není součástí (vybírejte dle požadované délky ramena ARMOFLEX nebo ARMOTECH. 

AerService® je osvědčený italský výrobce stacionárních a mobilních filtračních odsavačů s více než 30letou tradicí výroby. Spolehlivé a výkonné řešení filtrace a odsávání svářečských dýmů, prachu, vláken, výfukových plynů a olejových mlh. Systémy jsou vhodným doplňkem pro svářečské provozy, řezací, brusičská a kovoobráběcí pracoviště. Zařízení se vyznačují vysokou kvalitou provedení, promyšleným technickým řešením a přiměřenou cenou. Kvalitní filtry s vysokou účinností umožňují dlouhé intervaly výměny a zajišťují tak ekonomický provoz.

• Stacionární a centrální odsávací a filtrační systémy svářečských dýmů a prachu
• Mobilní odsávací a filtrační systémy
• Kloubová odsávací ramene v různých provedeních
• Odsávací svářečské a brusičské stoly

Jednotka neobsahuje rameno, rameno vyberte 2, 3 nebo 4m Armoflex, nebo Armotech. Součástí jsou částicové filtry.
Jednotka s dvěma rameny na poptání.

Více informací na poptání.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RK Avatar autora Chybí zde informace o nutnosti zapojení na externí tlakový systém 1.4.2020 12:23
V popisu u výrobku chybí informace o potřebě připojení na externí tlakový okruh s dostatečnou kapacitou zásobníku stlačeného vzduchu. Zařízení čistí filtry ofukem každých 30 sekund, ale nemá vlastní kompresor ani zásobník. Jinak se jedná o dobrý stroj v poměru cena / výkon.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.