--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Řezný kotouč 150 x 1.6 mm 3M SILVER

7100139235
2 hodnocení
3M

Rychlé řezání kovových potrubí, trubek, plechů apod. (ocel, nerez, atd.)

  • 110 Kč 22 Kč –20 %
    72,73 Kč bez DPH
  • (650 ks) 1 týden
88 Kč / ks
Kategorie: Řezné kotouče
Otáčky: 10.200 ot/min (max.)
Průměr: 150 mm
Upínací otvor: 22,2 mm
 

Údaje o výrobku:

- Čisté řezání s minimálním množstvím otřepů. 
- Rychlé řezání kovových potrubí, trubek, plechů apod.
- 3M přesně tvarované zrno umožňuje čisté a rychlé broušení, což pomáhá zvyšovat produktivitu

Řezací kotouč 3M™ Silver je navržen tak, aby nabízel nepřekonatelný poměr ceny a výkonu. Umožňuje rychlé řezání kovových potrubí, trubek a plechů. Díky technologii přesně tvarovaného zrna zajišťuje tento trvanlivý kotouč rychlé a konzistentní řezání.

Tento řezací kotouč obsahuje přesně tvarované brusné zrno v podobě miniaturních trojúhelníků, které jsou navrženy tak, aby se při opotřebování lámaly. Tím vznikají neustále nové superostré body a hrany, které se zaboří do kovu jako nůž, místo aby ho jen odíraly nebo kypřily. Tudíž nabízí mnohem delší životnost než běžná keramická brusiva.

Mimořádný řez:
Řezací kotouče 3M™ Silver jsou novým typem kotoučů s nadstandardním výkonem, navrženým tak, aby byly dostupné pro každodenní používání. Tyto inovativní kotouče, vyznačující se technologií přesně tvarovaného zrna 3M dosahují rychlého, plynulého řezného výkonu na všech typech železných kovů, nerez ocelí a legovaných ocelí. Navíc vydrží déle, než kotouče z oxidu hlinitého a alumina zirconia. To znamená méně výměn kotoučů a více hotových dílů na kotouč, čímž dochází ke zlepšení produktivity dílny a snížení vašich nákladů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: