--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Samozatmívací brýle OPTREL WELDCAP 3/9-12

1008.000
6 hodnocení

Profesionální samozatmívací svářečské brýle s ochranou čepicí.

  • 6 257 Kč 627 Kč –10 %
    4 652,89 Kč bez DPH
  • (1 ks) Objednáno
5 630 Kč / ks
Kategorie: Svářečské kukly
Klasifikace (?): 1/1/2/2
Počet senzorů (?): širokoúhlá senzorika
Tmavý stav: 3/9-12 DIN
Solární článek/baterie (?): NE/ANO
Hmotnost: 400 g
Záruka: 2 roky
 

Rozšířené zorné pole:
Jádrem tohoto inovačního produktu je optická část, která je v oblasti nosu vykrojená. V porovnání s běžnými svářečskými kuklami je tak kazeta umístěna blíže očím, čímž 2,7krát zvětšuje zorné pole svářeče! Výhled v horizontálním i vertikálním směru je tak mnohem větší, a to přispívá k vyšší bezpečnosti i výkonnosti svářeče.

Lehká jako pírko:
Se svými 400 gramy je optrel weldcap® absolutní peříčko. Umístěním samostmívací kazety blíže k očím se posunula hmotnost celé kšiltovky blíže k těžišti a tím je výrobek optimálně vyvážený. Díky jedinečnému designu je zatížení šíje svářeče významně sníženo a ubývá otlačených míst.

Revoluční komfort při nošení:
Weldcap® je samostmívací svářečská kšiltovka, ve které se snoubí komfort baseballové čepice s přednostmi plnohodnotné svářečské kukly. Jedinečná je kombinace plastových materiálů a textilu. weldcap® je měkká a poddajná tam, kde očekáváme pohodlí, ale zároveň pevná v místech, kde musí odolat. Tomu říkáme absolutní ochrana!

Nejlepší možná ochrana:
Robustní a rychle snímatelná textilní část je vyrobena z nehořlavého materiálu a dá se snadno vyprat. optrel weldcap® splňuje hygienické předpisy a klasifikaci EN379 a EN 175 F.

Rychlá manipulace:
Optrel weldcap® znamená rychlost. Díky speciálnímu tvaru se snadno nasadí i sundá. Můžete si ji v okamžiku pověsit na opasek díky novému háčku „optrel parking buddy“ – to znamená další zvýšení produktivity!

Víceúčelové použití:
Stupně tmavosti 9 – 12 pokrývají většinu svařovacích aplikací. Stupeň tmavosti 3 ve světlém stavu poskytuje svářeči velmi jasný pohled na pracovní plochu, což předurčuje optrel weldcap® i k použití při broušení.

WELDCAP lze na poptání dodat i ve variantě s ochrannou přilbou nebo skořepinou do náročnějších podmínek kde je třeba chránit i hlavu proti nárazu.

Náhradní díly na poptání.

Kukla Crystal 2.0 OPTREL


Mód broušení


Ochrana proti okujím


Přirozené barvy


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: