--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Rogue ES 180i CE ESAB přenosný jednofázový invertor

0700500077
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Rogue je robustní, odolný zdroj pro profesionální svářeče. Dodává vynikající svařovací výkon a je spolehlivý díky nejmodernější, vysoce účinné výkonné elektronice a digitálnímu ovládání, které zajišťují stabilní, konzistentní oblouk.

  • 13 907 Kč 3 477 Kč –25 %
    8 619,83 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
10 430 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
 

Rogue nabízí vynikající svařovací vlastnosti při svařování stejnosměrným (DC) proudem, což vám umožní svařovat nejrůznější kovy, jako jsou legované či nelegované oceli, nerezavějící oceli a litinu. Na zdroji lze nastavit funkce Arc Force a Hot Start, díky nimž si pro daný svar najdete přesně ty správné parametry. Digitální mikroprocesor přesně řídí všechny funkce a v celém proudovém rozpětí dodává prvotřídní svařovací výkon. Rogue lze používat s elektrodami o průměru až 4,0 mm. Snadno zvládá i svařování technologií TIG pomocí startu oblouku „Lift TIG“. Vybavte svůj svařovací zdroj volitelným TIG hořákem ESAB se zabudovaným plynovým ventilem, plynovou lahví a můžete svařovat nízkouhlíkovou, legovanou nebo nerezavějící ocel, ať už s přídavným materiálem, nebo bez něj.

- Vynikající vlastnosti oblouku – bezproblémový a stabilní.
- Vhodný pro generátor – vynikající při použití s generátory (doporučeno 7 kW).
- Snadné nastavení sv. parametrů – stačí nastavit svařovací proud a dosáhnete vynikajícího výsledku.
- Praktický odolný design – zdroj napájení se díky němu snadno přenáší a lze ho tak používat na jakémkoli pracovišti.
- Robustní konstrukce – třída krytí IP23S pro svařovny i venkovní použití.
- Technologie PFC zajišťuje stabilní oblouk, který odolává kolísání energie i při práci s dlouhými, až 100m

Průmyslová odvětví:
- Zemědělské stroje
- Stavebnictví
- Průmyslová výroba
- Opravy a údržba

ROGUE ESAB video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: