--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sherman

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • WBC 100 cleaner cistic nerezDoprava zdarma
  Zařízení WBC 100 se používá pro elektrochemické čištění svarů z nerezavějící oceli vyrobených MIG a TIG odstraněním oxidovaných vrstev svarů a změnou barvy. 
  Čistící zařízení WBC-100 na nerez
  21 962 Kč (–28 %)
  13 147,93 Kč bez DPH
  15 909 Kč / ks
 • Vozik MIG MAG
  Vozík určený k přepravě svářeček typu TIG / MIG nebo plazmy a souvisejících zařízení jako jsou: chlazení nebo posuvy drátu vč. plošiny pro plynovou lahev.
  Vozík pro svařovací zdroje MIG/MAG
  2 156,20 Kč bez DPH
  2 609 Kč / ks
 • Vozik MIG MAG pro svarecky
  Podvozek pro svařovací zdroje. Úložné prostory na spotřební materiál a pult na převoz lahve. 
  Vozík pro svařovací zdroje MIG/MAG se zásuvkami
  3 380,17 Kč bez DPH
  4 090 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem