--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Akce Novinka Tip

Řezný kotouč 150 x 2.0 mm CUBITRON 3

7100304056
4 hodnocení
3M

Řezný kotouč 3M™ Cubitron™ 3 umožňuje provádět kolmé a přesné řezy pomocí vnější hrany kotouče.


  • 159,50 Kč bez DPH
  • (20 ks) Skladem
193 Kč / ks
Kategorie: Řezné kotouče
 

Řezný kotouč 3M™ Cubitron™ 3 umožňuje provádět kolmé a přesné řezy pomocí vnější hrany kotouče. Díky tomu je ideální pro řezání karosářských dílů automobilů, tenkých plechů pro stavbu lodí, trubek z nerezové oceli, výfukových trubek, objímek, zkorodovaných upevňovacích prvků a mnoho dalšího. Řezný kotouč 3M™ Cubitron™ 3 navíc obsahuje vylepšené, přesně tvarované zrno 3M, vyrobené technologií molekulární vazby, využívá mikroreplikační technologii k tvarování ostrých vrcholů, které snadno řezají kov – řezají chladněji, rychleji a vydrží déle než běžné brusné zrno. Vysoce výkonné abrazivní materiály 3M™ Cubitron™ jsou určeny pro profesionály, kteří od svých nástrojů očekávají nadprůměrný výkon. Ověřte si výkon příští generace brusných prostředků výběrem kotoučů 3M™ Cubitron™ 3 pro řezání.

SPECIALIZOVANÁ FUNKČNOST:
umožňuje provádět kolmé a přesné řezy pomocí vnějšího okraje kotouče. Díky tomu je ideální pro řezání karosářských dílů automobilů, tenkých plechů pro stavbu lodí, trubek z nerezové oceli, výfukových trubek, objímek, zkorodovaných upevňovacích prvků a mnoho dalšího.

ZVÝŠENÁ RYCHLOST:
Poskytuje až o 10 % vyšší řeznou rychlost ve srovnání s abrazivními materiály 3M™ Cubitron™ II, což pomáhá zkrátit dobu provozuschopnosti a snížit tlak potřebný k dokončení úkolu.
3M Cubitron 3 Řezný kotouč, 86542, P60+, T41, 150mm x 2mm x 22,23mm Kód výrobce 7100304056
3M Cubitron 3 Řezný kotouč, 86542, P60+, T41, 150mm x 2mm x 22,23mm EAN (GTIN) 4064035079451

MÉNĚ VÝMĚN:
Odstraňuje až 3× více materiálu ve srovnání s produkty 3M™ Cubitron™ II.

ODOLNÝ:
Navrženo tak, aby vydrželo až 2krát déle než přední konkurenti.
3M PŘEPRACOVANÉ PŘESNĚ TVAROVANÉ ZRNO:
Využívá přepracované, přesně tvarované zrno využívající molekulární technologii k tvarování ostrých vrcholů, které snadno řezají kov – řezají chladněji, rychleji a vydrží déle než běžné brusné zrno.

Cubitron 3


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: